Păreri Jersey Boys

(2014)

Băieții din Jersey

CorinaM. pe 30 Iunie 2014 22:39
L-am catalogat film de zece, desi nu e ... dar muzica e de 20 si asta compenseaza.
Sherrrrrryyyyyyy, sherryyyy babyyyyy

cotzofica pe 09 Martie 2015 08:47
Foarte interesante sunt şi asemănările fizice, cât şi cele de voce, în special ale lui Frankie Valli. O poveste reuşită. Recomand.
carmen_angelus_romila pe 11 Septembrie 2018 14:17
Filmul "Jersey Boys" prezinta nasterea siapoi accensiunea unei formatii muzicale, "Four Seasons", care a devenit celebra, adunand in jurul sau o masa impresionanta de fani.
a_anywhere pe 17 Ianuarie 2015 22:53
XShadowX pe 18 Martie 2015 12:44
Clint Eastwood m-a dezamagit putin cu acest film....
Nu mi-a placut filmul in mod deosebit si ma asteptam la mai mult avand in vedere ca e facut de Clint Eastwood si are o distributie destul de buna formata din actori celebri si buni , poate subiectul si povestea nu arata destul de bine cine au fost cu adevarat trupa Four Seasons, sigur ca nota mare o are si de la muzica care e foarte buna , un film bunicel pe care vi-l recomand o data in viata cand nu aveti altul mai bun prin preajma ;)