Păreri Iubire ca în filme

(2006)

Iubire ca în filme

Alina pe 17 Septembrie 2006 18:19
o telenovela super....d'abia astept sa o vad pe Diana
loretto pe 18 Septembrie 2006 14:27
in sfirsit un serial care aduce ceva viata, muzica, dans, tineret, glamour, exact ce a lipsit pina acum serialelor de gen.
guest6 pe 23 Septembrie 2006 13:54
De ce dureaza asa putin? As vrea sa dati cate 2 episoade pe seara, de-abia ma ambalez ca se si termina. Imi plac cel mai mult Adela, Diana, Adelaida, Carmen Tanase si Catalina Mustata. Nu prea imi place Luciu si nici Adriana(Isabel). E bestial Strunila, misto Mihai Calin. Oribila fata care o joaca pe sora lui Stefan si eleva care nu vrea sa se faca medic.
E super tare telenovela asta!

Milcomete Alina-elena pe 23 Septembrie 2006 23:42
O super telenovela 'iubire ca in fime' imi place mult telenovela dar cel mai mult de adela(ioana,si dan(stefan) imi place ioana cum il seduci pe stefan imi place ff mult de voi doi in telenovela e marfa daca nu sar mai baga idivida aia X(X(X(X !!!!
adela pe 24 Septembrie 2006 00:08
bai....parerea mea...i ca va luati prea mult dupa mexicani..sau astia d aici din america d sud :p..io is in america d nord mno...niciodata no sa va iasa...ca nu jtiti sa jucati ca ei...se vede ca vreti sa faceti si voi ca ei...tote is tot la fel..k aia nu pote cu ala..ca nu lasa maicasa..tot asa...BORING!...GO REBELDE!!!!!!! REBELDE CEA MAI TARE!
cristina gheorghe pe 25 Septembrie 2006 10:43
E cel mai frumoas serial dupa Rebelde, nu pierd nicio secunda!
ade adela pe 25 Septembrie 2006 15:24
sunteti super... sa o tineti tot asha... ce e nashpa este ora la care se difuzeaza.. la ora 21 era putin mai bene..in rest filmul este prea tare..toti actorii joaca natural .. n-am cunvinte.. imi place la nebunie
Yoyo pe 27 Septembrie 2006 12:59
fetele sunt niste dulci, mai ales adela si diana, le ador! carmen tanase face un rol de zile mari, imi place telenovela si as vrea sa nu se mai termine! si tipul de la bar e mortal!
Viorica pe 30 Septembrie 2006 13:28
Tineti-o tot asa, va urmarim cu mult drag! Am vrea sa vedem mai mult dans, fetele sint asa de talentate! Va pupam pe toti si sa aveti grija de voi!
stefan adina pe 02 Octombrie 2006 21:50
buna! ma numesc adina, sunt din Ploiesti shi am 13 ani. imi place foarte mult filmul. este foarte interesant shi palpitant!!! continutatzi.:* va pup p totzi shi mult succes.
varga pe 05 Octombrie 2006 10:22
oricat de ocupat as fi tot ma uit la fiecare episod, e un serial plin de dinamism, nu te lasa sa te plictisesti. bravo fetelor care danseaza, sunteti talentate si frumoase, desi cam slabute. le ador pe adela si diana iar nicoleta e foarte simpatica aici. o imbratisez pe doamna carmen tanase si ii urez viata lunga si fericita si multe roluri interesante ca pana acum!
Obadau Manuela pe 06 Octombrie 2006 11:27
Serial e "bunicel". Nu toti actorii joaca bine.
Adela Popescu m-a convins si de data acesta (al 3-lea rol in telenovele!!) ca e o f buna actrita! Surprinza placuta a fost, pt mine, Dan Bordeianu. Celelalte 2 roluri din telenovele au fost cam pe acelasi registru! Rolul din acest serial / telenovela e diferit si reuseste (pana acum) sa il interpreteze bine! Iar Carmen Tanase este o profesionista, no comments! Tot o surpriza placuta este Mihaela B. (Vanessa) care are aici un rol cu totul diferit de Nicole (L.d.i) si ii reuseste! Ma bucur pt actorii romani!

Mousy pe 06 Octombrie 2006 14:12
Imi place in general telenovela, nu prea imi place chestia cu scoala de fete, e aiurea. Imi place restul actiunii cu fetele de la bar, cele mai dragute sint Bella si Daiana, ma enerveaza Izabel. Bordeianu e putin cam lesinat in rol, Mihai Calin e haios rau, iar Strunila de-a dreptul bestial si el si prietenul lui! E veselie, atmosfera, can-can, cool! Scorpia-mama e belea rau!
George Cucu pe 08 Octombrie 2006 16:38
Filmul e cul, dar cred ca e sa datorita lui Adela ea are tot ce ii trebuie e sexi desteapta si e serioasa.Ea si Dan Bordeanu sunt o pereche perfecta. Suces Adela.
Dany Cuzuc pe 08 Octombrie 2006 16:53
Iubire ca in filme e super .
Dana Guturei pe 08 Octombrie 2006 16:55
Splenduarea filmului sunt Adela si Dan
dulgheru anca pe 08 Octombrie 2006 21:57
fetele sunt din IUBIRE CA IN FILME sunt fffffffffoarte bune sunt 0K MAI ALES IOANA
alexandra nechita pe 09 Octombrie 2006 14:50
imi place mult telenovele voastra,tineti-o tot asa succes mai departe va pup pe totiiiiiiii
coco pe 09 Octombrie 2006 15:23
ptr adela -sua
sa isi vada de treaba in state sau unde e si daca habar n-are de actorie sau taetru sa faca bine sa nu mai critice pe altii.telenovele este super si imi place tare mult ca toti joaca natural.multa bafta in continuare

roberta pe 11 Octombrie 2006 22:35
filmul e destul d bun dar tot copiat e.toti vor sa copieze filmul rebelde way cu actorii din formatia err3way,dar n o sa reuseasca never nici makr rebelde.asa k romania lasati o mai usor cu copiatul.
vajnicul pe 12 Octombrie 2006 11:24
imi place serialul pentru ca nu iti lasa un gust amar la sfarsitu episoadelor, indiferent ce li se intampla personajeleor. sigur mai sufera, mai varsa o lacrima, dar trec peste si viata merge mai departe. e foarte interesant si personajele sunt simpatice. imi place mult de tot
jjjjjjjjjjo pe 12 Octombrie 2006 18:11
super belea meritati mai mult de 5 stele :*:*:*
Bobei Oana pe 14 Octombrie 2006 17:13
Imi place foarte mult Iubire c-an filme. Mai ales de Ioana (Adela Popescu).Imi place si de Stefan (Dan Bordeianu).Sunt o mare fana a Adelei Popescu.Pur si simplu o ador.Eu cred ca telenovela va avea un succes total.

Cu dreg,Oana! PUPICI!!!!!!!!

cRAMER pe 15 Octombrie 2006 16:14
Cind plecati prin tara, sint multi care vor sa va cunoasca. Telenovela asta e intr-adevar altceva, mult mai frumoasa si mai vesela si toti cei care joaca sint extraordinari! Dan si Adela va iubim mult, doamna Carmen va imbratisam si va iubim!
tanase iulia pe 15 Octombrie 2006 21:20
ador fani:adela popescu dan bordeanu mihaela etc
Stanciulescu C. pe 18 Octombrie 2006 08:49
Va urmeresc cu sufletul la gura in fiecare seara si vreau sa stiu cand porniti prin tara, sa va cunoastem si noi.
Multa putere de munca si mult succes, ne faceti serile mult mai frumoase.

hordouan mihai pe 18 Octombrie 2006 23:27
NU VA SUPARATI nu stiti cumva cum se numeste melodia aia romantica care o mai pune in timpul filmlui, atunci cand au facut dragoste ioana si stefan sau cand sau despartit si ioana era acasa si se gandea la stefan.Ii ceva straina, ceva blues fff tare.mersi
moise alexandra catalina pe 20 Octombrie 2006 19:32
imi place daiana
Cantau Cristina pe 22 Octombrie 2006 12:39
Sunt foarte bucuroasa ca am sansa sa le scriu actorilor mei preferati din "Iubire ca in filme",deoarece ii iubesc foarte mult pe totidar in primul rand pe:Adela Popescu,Dan Bordeianu,Augustin Viziru,Lucian Viziru si Nicoleta Luciu.
va pup dulce cristina
astept un raspuns la intrebarea:
"De ce s-a suparat Stefan pe Ioana cand a aflat ca este dansatoare?"
Va pupic dulcic pe botic

ioana pe 23 Octombrie 2006 17:48
Imi place foarte mult IUBIRE CA IN FILME va poop pe toti actorii din telenovela :*:*:*:*:*
Parvu Dana pe 27 Octombrie 2006 13:43
Sunt cei mai tari iar aceasta telenovela romaneasca este una dintre cele mai bune
paul pe 27 Octombrie 2006 16:08
foarte tare, imi place totul la telenovela asta. nu te plictiseste si nu te enerveaza. pe ioana si daiana le iubesc.
cosma stefania pe 29 Octombrie 2006 20:41
este cel mai tare serial pe care lam mai vazut sunteti minunati!felicitari !succes!
nicoleta pe 30 Octombrie 2006 22:12
eu nu sunt cu telenovelele, dar....iubire ca in filme m-a prins din primele clipe. este a 3-a telenovela din viata mea de 32 de ani. este super. toti sunt pusi exact in rolul potrivit sau joaca ei prea bine in rolul pe care il au. este o a doua viata a mea. imi pare fff rau ca nu se dau mai multe episoade. sunt adorabili toti. sper sa mai am parte de clipe asa frumoase. va indragesc pe toti!!! inclusiv pe regizor si scenarist.
stefanache silviu pe 31 Octombrie 2006 17:24
este cea mai tare telenovela din toata tara for fi mai multi admiratori dacat in Numai iubirea,Lacrimi de iubire sper ca viitoarea telenovela de la anul sa fi cat mai frumoasa si cu mai mult realism adica ma refer la plansuri etc esti cel mai mare producator de telenovele succes in continuare
golum pe 01 Noiembrie 2006 17:23
de ce nu-l dati in fiecare zi? e singura chestie romaneasca de distractie misto.
catescu alexandra pe 02 Noiembrie 2006 21:54
imi plac telonovelele in care ati jucat si sper sa mai faceti si altele s..........u.........c........c......e..........s..........
Nane pe 02 Noiembrie 2006 23:46
e cea mai super telenovela :D va urmaresc toate episoadele de la inceput :D ... hmm preferata mea este daiana :)))
anaid pe 03 Noiembrie 2006 18:36
ii un serial super,cand am timp si se emite il urmaresc...mi-e imi place f. mult!!!ptr.ca e mi se pare interesant...vreau sa vad o data ce o sa intample cu dana si raluca,cu cine ramane dragos???... :)
horia pe 05 Noiembrie 2006 11:53
multa inspiratie si succes in continuare, ati facut si faceti o treaba extraordinara. felicitari tuturor, este cea mai interesanta productie romaneasca de tv care ruleaza acum. felicitari si regizorului si protagonistilor,
mihaela barbu pe 05 Noiembrie 2006 21:16
sunteti cei mai tari tineti-o tot asa. dati telenovela mai des
jackal pe 06 Noiembrie 2006 04:13
E frumoasa telenovela ... da nu cred ca o sa bata Lacrimi de iubire. Oricum actori buni ...pe cine am remaracat oe langa Dan , Adela, MIhai Calin este Catalian Mustata... foarte tare joaca femeia asta...Cea mai frumoasa actrita de care mia placut si in Lacrimi de iubire este Mihaela Barlutiu (Cretaza)...te pooop
Murea Madalina pe 06 Noiembrie 2006 19:08
din partea mea va urez mult noroc si sa jucati in continuare tot asa de bine va pup si va doresc S......U.....C.....C.....E.....S!
Adi Peica pe 07 Noiembrie 2006 15:41
Sunteti Cei Mai Tari Imi Pace Dintre Actori De Stefan Si Boctan Si Ionana Sper Sa Ra Mana Inpreuna Stefan SI Ioana Si SA Il Vada Pe Bobo
clara pe 07 Noiembrie 2006 21:02
Sunt cam multe lucruri care nu se leaga....de ex....cum a fost crescut Bobo de o mama vitrega fara certificat de nastere?...cum si-a facut buletinul?....cum si-a pastrat numele Bobo?...
In plus, sunt exagerat de repetitive anumite idei...de ex....prietenele care intreaba obsesiv de ce Bella nu il alege pe tanarul nou aparut in peisaj...
Plus ca barul e cam gol, avand in vedere ce vedeta arhicunoscuta e Ioana.....
Si este exagerat modul in care TOTI barbatii o plac numai pe EA....marea vedeta si 'frumoasa din padurea adormita'...Unde ati mai vazut voi asa niste barbati sa moara toti fix dupa o fata comuna???????????????
Prost film....

Olguta pe 10 Noiembrie 2006 14:39
E un serial reusit, chiar daca povestea e de telenovela, dar e frumos regizat si jucat. Imi plac foarte mult Adela si Dan, Carmen Tanase, Octavian Strunila si Adina Galupa. Va pup pe toti si va urez succes.
adela pe 10 Noiembrie 2006 23:36
oke oke..da in orice caz tre sa recunoasteti k ii muult mai fain REBELDE! si...sorry dak vam suparat da mno astai parerea mea c:( scuze chiar nam vrut...numai k filmu ii kam ca si cum era MARILYN nu credeti?...ok sper sa nu va mai suparati! si mie imi place ff mult ADELA POPESCU cea mai reusita telenovela pana acuma a fst Numai Iubirea acolo parea mai tanara! oricum o iubesc I LOVE U ADELA AND ALL THE OTHER ONES! successsssss
jere amalia pe 11 Noiembrie 2006 09:56
da..... o telenovela ca toaste celelalte. in personajele principale adela popescu si dan bordeianu.. deja este boring... cu totii shtim k pana la urma vor ramane impreuna. atatea fitze shi atata tam-tam pt un kkt de serial. ce vedeti cu totii la el?? adela popescu incepe sa joace fals daca nu ati observat si nu sunt numai eu de parerera asta. serialle de tipul adela si dan deeja sunt din antichitate. shi adela aia shi-a tras un breton sa fie la moda.. faza dura este k ii statea mai bine inainte. aqm pare k este fata dura pe din afara shi pe dinauntru fata decenta shi inocenta. of ce porcarie ... nunmai fitze pe fata asta are shi ea nishte melodii mai faine shi se crede mare vedeta de cinema shi de showbiz in general. draga adela ia-o mai ushor fata k eshti depasita:))