Păreri Iubire ca în filme

(2006)

Iubire ca în filme

Ashlee_80 pe 21 Iulie 2010 14:02
Imi pare foarte rau ca n-am apucat sa vad toate episoadele,dar oricum pentru un serial romanesc e foarte bun.Nu intrece 'numai iubirea',bineinteles,dar merita vazut.
Monica Hondoi pe 25 Iulie 2008 08:44
Este o telenovela buna,dar e prea multa`umplutura.Dan si cu Adela joaca ca niste copii.Au nevoie de maturitate.Spiridon si Zuzu sunt cei mai tari din serial.
katy pe 20 Aprilie 2008 13:39
Am vazut pe site o multime de comentarii in care telenovela IUBIRE CA IN FILME nu a fost agreata. Eu insa am fost placut surprinsa atunci cand sa difuzat pe acasa.Mau impresionat destinele personajelor:stefan a murit;ioana a iubit din nou,dar pe bogdan,fratele lui stefan;bogdan sia gasit fratele,ia fost alaturi cand a murit si sa indragostit de ioana.Atunci cand a murit stefan,am fost trista pentru ca nu mai aparea in serial,dar am fost bucuroasa ca a aparut bogdan.Cel mai mult mam bucurat pentru ioana care a avut noroc sa nu sufere asa de mult dupa stefan si sa indragostit de bogdan.Multi aveau un preferat dintre stefan si bogdan,dar eu nu am,se completeaza unul pe celalalt,formand o singura fiinta.Pup dulce pe adela si pe dan si le urez succes in cariera.Adela,imi plac mult piesele tale.
Pantea Mihaela pe 10 Aprilie 2008 18:46
Mi-a placut foarte mult "iubire ca in filme",Dan este un actor foarte bun imi place foarte mult de el sincera sa fiu adela nu mi-a placut ce afacut sa ne minta in halul ala pe toti cel putin ma satur sa o vad ce face si cum isi bate joc de toti pa si de dan care a iubito.
andreea gavrila pe 31 Ianuarie 2008 16:18
in iubire can filme cel mai bn joaca ADELA POPESCU (IOANA).si chiar si ceilalti actori joaca bn.poop pe toata lumea in special pe adela popesc
Asimionesei flavavia pe 16 Martie 2007 18:32
serialul iubire ca in filme este foarte frumos il urmaresc in fiecare seara adela si dan au fost sunt si vor fi cei mai buni actori din cati a vazut lumea aceasta este parerea mea
dumitriu cezara pe 12 Martie 2007 11:28
E cea mai tare telenovela!Jucati toti fffffffff bn si abia astept sa va vad si in alte telenovele tot asa de frumooase ca iubire ca in filme>A voastra fana care nu pierde nici un episod, cezara
Dragomir Valeriu pe 08 Martie 2007 15:15
Sunt un mare fan al serialului si va rog sa faceti ceva cu sonorizarea de fundal pt ca o dati prea tare si nu se mai aud vocile personajelor, in rest totul e ok. trimite-ti-mi si mie un mail daca o sa luati in considerare ce am spus. Va multumesc mult.
Iulian Bold pe 02 Martie 2007 16:17
Chair daca am dat 5 stele, nu inseamna ca imi place totul, ma refer la cele mai enervante si scarboase personaje: Daniel si Adriana Butoi(Rona)
Luminai$en pe 15 Februarie 2007 15:43
E cool filmul....Imi place ffffff mult!!!!
Adela si Dan sin super!imi place foarte mult de Nicoleta Luciu!Bravo lor~!Toate printzesele sint super!!!!!

atomei raluca pe 13 Februarie 2007 21:12
lam primit cu bucurie in suflet si la fel va fi si in continuare.BRAVO!
nasui marianne pe 13 Februarie 2007 01:23
DRAGI MEI SINTETI SUPERBI TOTI!!!NE SINTETI FOARTE DRAGI SI ABEA ASTEPTAM SA TREACA CITE O ZI SA VINA SEARA SA VA REVEDEM!!!SFIRSITUL DE SAPTAMINA E PREA LUNG SI TOT NE UITAM LA RECLAMA NUMAI SA VA VEDEM PE VOI TOTI!!!TARE NE-AM BUCURA SA AVEM ODATA OCAZIA SA VA VEDEM IN REALITATE!!!ADELA SI DAN SINTETI O PERECHE DE MILIOANE SA NU VA DESPARTITI NICIODATA SA VA DEA D-ZEU NOROC SI SANATATE!!!SI LA TOTI CEILALTI MULT NOROC SI SANATATE!!!VA PUPAM CU MULT DRAG SI DOR DIN DEPARTARE!!!PA!!!PUPICI!!!MERITATI MILIOANE DE STELE!!!CINE VA SCRIE CA NU E PREA BINE AIA N-AU PIC DE IDEIE DE ACTORIE FILM SAU SENTIMENTE!!!SA NU VA LASATI TERMINATI DE NISTE OAMENI NECOPTI SI INVIDIOSI!!!SUCCES SCUMPILOR!!!!PA
danutza012694 pe 01 Septembrie 2010 16:17
nu e cine stie ce...dar merita vazut asa knd nu ai ce face..
adrian2010 pe 19 ianuarie 2011 20:52
stii und e pot sa urmares toate episoadel dak da te rog sami spui pls
iuly12iuly pe 16 Aprilie 2010 13:57
si asta l-am vazut le-am vazut pe : Numai Iubirea Lacrimi de iubire si asta si ingerasii:D
Barbarosie Cristina pe 20 Decembrie 2008 20:06
Puteti sa-mi spuneti si mie la ce ora merge filmul si pe ce post????va rog!!!!!
renzoliniov pe 3 noiembrie 2011 19:51
la ora 21:30 pe ProTv International.
georgiana-love adela pope pe 14 Aprilie 2008 16:06
o iubesc din toata inima pe adela popescu si as vrea sa joci in mai multe telenovele
Sidoniaaa pe 5 august 2011 15:07
Joaca deja in toate telenovele de la noi!Deja e prea mult!
deadlord pe 04 Septembrie 2012 17:32
Un serial bun si atat.........................................
karine pe 30 Ianuarie 2012 13:04
seriale
Are tot ce i trebuie.Nu ma uit la telenovelele spaniole (sunt prea isterice si incarcate de intrigi),dar cele romanesti m au captivat.Repet au tot ce le trebuie.
renzoliniov pe 03 Noiembrie 2011 19:49
renzo iacob
Iubire ca in filme este o telenovela plina de viata,o telenovela cu iubiri bune si rele.Toti din disributie sant buni.Multumesc regizorilor,scenaristelor si producatoarei acestui serial.
Andrutza100 pe 14 Aprilie 2011 18:47
ESTE UN SERIAL BUN NU POT SA SPUN FOARTE BUN DEOARECE NU ESTE CINESTIE CE
Piratu pe 19 Noiembrie 2010 21:06
am vazut vreo 2 episoade si mi s-o taiat pofta de vazut genu de filme
paval georgiana pe 01 Ianuarie 2009 13:32
imi place foarte foarte mult de voi mai ales de tn adela.te plac si aj vrea sa fiu in locul tau.tine o tot asa!!!!!!!!
Toropoc Florentina pe 21 Martie 2007 22:53
am o parere foarte buna desprea aceasta telenovela...m-a fascinat de la primul episod urmarit.un sfat:tineti -o tot asa...sunteti cei mai buni..va pup
victoras pe 12 Martie 2007 17:15
cei mai tari ioana si bobo adica adela si dan! si zuzu si raluca. va iubesc pe toti!!!!!!!!!!!!!!!
NICOLA CORINA NICOLETA pe 06 Martie 2007 11:10
ESTE UN SERIAL FF REUSIT CHIAR MA IMPRESIONEAZA DE FIECARE DATA CAND IL URMARESC :))SUN ACTORI F BUNI DE EX ADELA POPESCU, DAN BORDEANU. DAR CE NU PREA IMI PLACE IN SERIAL E NICOLETA LUCIU ,CHIAR NU ARE NICI O LEG CU ACTORIA NU PREA SE PRICEPE. CAM ATAT AM VRUT SA VA ZIC SI IN CONTINUARE MULT SUCES SI ASTEPTAM CEVA MAI NOU DUPA TERM SERIALULUI IUBIRE CA IN FILME :)
mihai pe 05 Martie 2007 12:43
IOana si Bogdan impreuna vrem! pe rona aia de unde ati gasit-o, femeie mai urita mai rar!
enache sarah andreea pe 24 Februarie 2007 21:14
Ar trebui sa tina mai mult si sa fie si vinerisi joia sa fie tot doua episioade.in rest e totul OK.
Mona Candea pe 23 Februarie 2007 16:51
Buna ziua,
Doresc sa felicit toti actorii acestui serial ptr.interpretare,abia asteptam sa ajung acasa sa urmaresc serialul,dar cu regret va pot spune ca ultimile episoade devin deja comerciale,precum Dalass-ul pe vremuri.De ce trebuie mai ales intr-o tara unde sint atitea probleme,saracie,necazuri,sa ne fie prezentate si in film atitea meschinarii,cruzime,intrigi?!Dupa o zi de munca ,de stress,doresti sa te deconectezi in fata televizorului,nu sa te enervezi si mai mult.Este O.K.pe parcursul unui serial trebuiesc si elemente de acest gen,dar in acest scenariu este mult prea mult,care ajunge la dispret si saturatie.Pacat de acesti actori minunati,sint superbi,frumosi,dar pacat ca nu ni se arata mai multa dragoste,cu adevarat o iubire,practic "Iubire ca in filme"este un titlu
total nepotrivit ,gasesc cel putin eu.
Este apasator numai scene crunte, te astepti ca… citeşte

bibibrokberg pe 22 Februarie 2007 20:14
sunt fffffffoarte frumoase telenovele toate!:-*
IACUB RALUCA pe 18 Februarie 2007 17:34
FOARTE MULT IL IUBESC CU ADEVARAT PE DAN BORDEIANU IL PUP PE PUZE
Silviu Negrau pe 17 Februarie 2007 13:07
Foarte reusit serialul! Personajele mele favorite sunt Ioana si Bogdan, sunt doi actori care fac minuni si impreuna si separat. Sper ca le-ati rezervat in continuare o poveste frumoasa de iubire. Felicitari intregii echipe!
ghib oana madalina pe 16 Februarie 2007 19:21
imi place foarte mult telenovela si toata seara ma uit la Ioana (adela popescu) si la bobo (dan bordeianu)mia parut foarte rau cand a murit Stefan.eu vreau sa spun ca toate episoadele mau emotionat mult si este telenovela mea preferata
mitran adrian pe 16 Februarie 2007 16:02
MA NUMESC MITRAN ADRIAN DIN ZIMNICEA este foarte reusit filmu imi place la nebunie nam pierdut nici un episod sper sa fie 1000 de episoade va iubesc succes in continoare la filme PA-PA
mitran adrian pe 16 Februarie 2007 15:47
mie imi place mult filmul chiar daca sunt baiat si ride copii de mine ca ma uit la telenovele mie imi place foarte mult imi place cel mai mult actorii DAN BORDEANU SI ADELA POPESCU ii iubesc succes in continoare la filme pa
nasui marianne pe 13 Februarie 2007 01:23
NASUI MARIANNE pe 13 Februarie 2007 01:23
pt.Roberta din Valcea & pt.Adela din SUA!!!

Sinteti niste fiinte fara un pic de caracter si stiinta!!!Nu stiu cui ati dictat sa scrie la calculator mesajul ca nu aveti pic de cultura generala!!!Nu stiti sa pretuiti oameni intelectuali Actorii,Actritele si cintaretii din Tara voastra!!!Tu Adela din SUA ai uitat de unde ai plecat dar asa de bine nu-ti merge nici tie intre staini stiu despre ce vorbesc ca si eu stau intre staini si imi plinge inima de dor dupa Tara mea!Si cu Telenovelele romanesti si emisiunile transmise din Tara imi alin Dorul de casa si de oameni dragi!Ma bucur pt.Romanii nostrii ca au avansat asa mult intr-un timp asa scurt si sper sa nu bage in seama ce scriu niste Oameni INCULTI CA VOI!!!!Cititi mai mult sa va cultivati un pic!!!!°°^^

NASUI MARIANNE pe 13 Februarie 2007 01:23
pt.Roberta din Valcea & pt.Adela din SUA!!!

^Kerstin pe 13 Februarie 2007 01:23
Sinteti superbi toti!!!Va iubim din toata inima!!!PA
atomei raluca pe 12 Februarie 2007 20:24
E foarte tare.Imi place!Dar nu merita atatea stelute,ci muult mai multe.Cel putin in sufletul meu e pe primul loc.Va iubesc.Cu drag,Raluca
chirita andreea pe 12 Februarie 2007 19:39
este foarte frumos dar ar trebui sa faceti mai mult cu daiana si ioana in rest super.
dascalu oana pe 10 Februarie 2007 19:34
nu e faina.Dan e c-am tare ,dar ...
atomei raluca pe 10 Februarie 2007 19:04
aceasta telenovela a intrat cu drag in viata mea si a prietenilor mei.Sper ca vor mai fi telenovele romanesti ,in care sa joace Adela si Dan.Imi plac.Succes !
anghel kassyana pe 09 Februarie 2007 16:48
toti actorii acestui film ,isi au cu siguranra meritele lor....unii sunt mai mari ,ca si actori ma refer,calin,mustata,cu mari experiente in teatru,dar sunt f bine asezati in scenariu ......e o poveste frumoasa....meritele le au si cei din spatele ecranului,cameramani,lumini,stilisti,make -up,etc.. fara de care nu toate ar fi fost atat de frumoase!!! iubesc aceasta poveste ...acesti actori minunati,si respect cu desavarsire munca regizorilor ,actorilor,figuranti...si tot ce inseamns''iubire ca-n filme"...kassyana va pupa mult
ortacheanu andreea pe 08 Februarie 2007 18:20
va iubesc tare

Pa Pa

Adi Peicea pe 07 Februarie 2007 15:53
Iami Palace De Bobo Si Ioaana Pacat De Stfan Ca A Murit Imi Palacea sI Ia Vad Inpreuna Pe Amdoi Si Pe Bobo Si Stefan Ar Fi Fost Mai Frumos Filmul AsA sI Asa Este Frumos Filmu
bianca pruna daNIELA pe 07 Februarie 2007 10:23
iubire ca-n filme este un film fffoarte frumos ,eu nu am pierdut nici un ep.:*:*
ciresica pe 06 Februarie 2007 17:07
E foarte reusita telenovela si imi plac foarte mult Bogdan si Ioana si nu mai vreau sa se tot certe. De ce in toate telenovelele protagonistii se cearta si sufera nu stiu cate episoade? De ce nu pot sa infrunte problemele impreuna?
Ii iubesc mult pe Adela si Dan si le urez noroc mult si sanatate si iubire.

emy pe 05 Februarie 2007 22:27
imi povesteste cineva pe scurt ce s-a mai intamplat in film dupa ce a fost pusa la cale rapirea lui stefan ? eu nu am mai prins programul pro tv international iar acum nu mai inteleg nimic...pls
maris cristina adriana pe 04 Februarie 2007 19:51
EU CRED CA TELENOVELA >>iubire ca in filme este superrrrrr !!!!!! KYTY