Păreri Iron Man 3

(2013)

Iron Man - Omul de oțel 3

legolas05 pe 10 Martie 2011 18:10
Am vazut astazi filmul,destul de frumos,multa actiune si efecte speciale,Tony Stark ca de obicei la fel de amuzant si plin de umor.Dar, din cate stiam din benzile desenate,Mandarinul este unul dintre cei mai puternici si periculosi adversari a lui IM,insa in film ne este prezentat ca un betivan si un destrabalat,cea mai mare dezamagire a mea,din trailer chiar aveam asteptari mari de la el,sa nu mai zic de cele 10 inele ale puterii,ma intreb oare cand le va folosii,in IM5??
kidanutz pe 21 martie 2012 21:27
si a doua parte?panarama aia?a stricat dupa parerea mea cam tot...
cos7i pe 12 iunie 2013 13:47
Si dupa parerea mea Iron Man 3 este cel mai slab din serie ... As da totusi un 7
Theofil88 pe 26 Aprilie 2013 19:54
O glumă proastă pe lângă Avengers
Mă așteptam la mai mult de la Iron Man 3. De fapt, și-au parodiat propriul personaj, Mandarinul. Credeam că dacă pot exista ciocane zburătoare, nu aveau de ce să le fie rușine să aducă în lumea reală și un mandarin. Personajul putea fi explorat bine, să vedem tenebrele din ființa unui om măcinat de putere, dar nu am avut de-a face decât cu un comedian. Mandarinul nu există, cică e o invenție a unei corporații care i-a dat unui actor rolul să îl pună în scenă. El e, de fapt, un hipiot cam dependent de droguri și cu norocul de a avea întotdeauna o companie plăcută. Cei de la Marvel, zic eu, și-au bătut joc de propria lor muncă.
Personajul lui Downey suferă de atacuri de panică și de insomnii. Guvernul nu îl mai bagă în seamă prea mult, și-a făcut niște drone kamikaze, amenințarea nu mai e globală, nu am rămas cu gustul dezastrului, doar… citeşte

Nimicdinceparafi pe 11 mai 2013 20:48
Scenaristii din ziua de azi de la Hollywood nu duc aproape nimic nou,in mai toate cazurile se inspira din clasici ,de fapt sunt variatiuni ale unor teme ,personaje sau povesti deja spuse.In cazul de fata este destul de evident care este inspiratia pt Mandarin :Vrajitorul din Oz.Aceeasi dezamagire am avut-o si in cazul lui Bane :nemilosul psihopat super-inteligent nu era decat un ursulet pufos indragostit ,marioneta Mirandei.Un twist care nu-si avea rostul si care oricum nu era original, cine a vazut The World Is Not Enough stie despre ce e vorba.Una peste alta,recenzia ta este destul de obiectiva desi nota mi se pare un pic virgula cam dura.
Theofil88 pe 16 mai 2014 22:09
Judecă filmele după gen. Acesta e acțiune.
kalamity90 pe 04 Mai 2013 23:14
Praf
n-am vazut demult un film atat de penal si care se ia atat de tare in serios...are atatea gauri in scenariu cred ca mi-ar lua pana la dimineata sa insir toate greselile....dar o sa zic doar de una...el putea defapt chema in orice moment celelalte costume sa il ajute frate chiar inca de la inceputu filmului cand ii bombardeaza casa....=) ce sa mai zici...
jacknicholson pe 29 mai 2013 22:15
Incerc un sentiment puternic de neputinta,as vrea sa te contrazic,da' nu pot.Este lamentabil.Chiar; cine a fost primu'...omu' sau costumu'? Halal productie!
bizonul pe 17 februarie 2018 07:07
Si in urmatorul canal tv. Antena 1, astazi 17 Feb. 2018, tot o idiotenie avem, "Maleficent" si de nu ar fi fost intrecerea sportiva de exceptie, "Exatlon" de pe Kanal D, seara ar fi fost f. searbada.
marius93 pe 10 Februarie 2010 18:34
Daca ar aparea in partea a treia Mandarinul ar fi super.
latearazvan pe 22 martie 2011 01:50
O sa fie mai mult de 5 parti cel putin pana o sa moara actorul .asta daca cea de a 3 a parte nu o sa aiba incasarile asteptate :) ceea ce nu cred ca o sa se intample ptr ca o sa aiba efecte speciale fara numar " astept sa vad ce poveste o sa fie " ce o sa fie personajul negativ :)
greywolf1917 pe 18 aprilie 2013 19:06
din pacate da , cam asa sunt unele filme tampitule...
LavyBogdy pe 30 Aprilie 2010 23:13
Asemeni tie Marius si eu sunt innebunit dupa personaj.Imi plac la nebunie replicile amuzante,ironice,spontane etc.Nu stiu cat de interesant ar fi sa primeasca ajutoare extra,eu il vad single gen Batman.
ancutza200 pe 25 noiembrie 2012 19:06
perfecta dreptate :D:D
wildinthecountry pe 27 Aprilie 2013 00:07
X
Sunt usor dezamagit de iron man 3
Mai bun ca partea 2 dar mai slab ca 1
Ma asteptam la mai multa actiune si un villain pe masura si am primit exact invers....

adelutza_p pe 28 aprilie 2013 01:08
Exact senzatia asta am avut-o si eu. A fost sub asteptari.... in ceea ce il priveste pe Mandarin, ma asteptam la cu tot altceva. Surprinzator DA, dar nu in sensul bun. Din pacate.
Ovidiu239 pe 17 august 2013 21:07
Sunt de acord cu voi, Mandarinul apare prea putin in film. Filmul mi-a placut, dar Mandarinul a fost sub asteptari, si nu cred ca e vina actorului.
OptimusPrime pe 28 Decembrie 2011 15:26
Primele 2 au fost chiar reusite...spun eu, admirator al genului. Sper ca si al 3-lea sa fie macar la fel!
adelutza_p pe 28 Aprilie 2013 02:29
Iron Man 3
Pentru mine personal, Shane Black nu a fost mutarea castigatoare. Inca sunt socata de faptul ca Iron Man 3 m-a dezamagit. Pur si simplu NU imi vine sa cred !!!
In primul si primul rand, atata promovare i s-a facut lui Sir Ben Kingsley, pentru ca mai apoi sa constat pe parcursul filmului ca e doar...praf in ochi... Ca dupa atata asteptare, Sir Ben nu este de fapt temutul Mandarin este doar un pion. Cred ca asta este cea mai mare dezamagire pe care mi-a rezervat-o vizionarea filmului.
Ma asteptam ca in aceasta parte, in care Tony Stark se lupta cu proprii demoni, are insomnii si crize de anxietate, va avea un adversar redutabil. Un villain pe masura. Dar nu a fost asa... The Mandarin, poate cel mai de temut inamic al lui Iron Man in benzile desenate, a fost facut ... varza.
Filmul a fost intr-adevar imprevizibil, dar momentele comice mi s-au parut pe alocuri exagerate, si… citeşte

Alex4Fun90 pe 28 aprilie 2013 14:16
Probabil cei care l-au numit pe Ben Kingsley mare antagonist au analizat doar scenele alea inregistrate si difuzate la posturile de televiziune din USA :)) Cei drept aratau foarte bine , iar Ben a fost foarte convingator .
azzido_bt pe 17 mai 2013 22:21
total de acord. mie din desenele si din filmele cu super eroi imi plac raii. parca ma atrag mai mult. ma uitam la desenele cu IRon Man de pe FoxKids (RIP) pt ca Mandarinul (in putinele mom in care aparea) era cel mai rau si fara scrupule villain dintre toti pe care ii vazusem. si la film mi-a venit sa trantesc ochelarii pe jos si sa ies de draci. Probabil i-au schimbat menirea fiindca originea puterii mandarinului erau inele sale magice iar producatorilor Marvel nu prea le place sa se amestece in magii si alte treburi d-astea.
GeorgeTheMouz pe 04 Septembrie 2010 16:32
Ar fi super nasol sa-l inlocuiasca altcineva pe robert , cum au facut cu terrence howard.
gabrielgego pe 08 Mai 2013 23:00
Dezamagitor
Deci ce am vazut Avengers am zis ca asta o sa fie bestial... dar se pare ca m-am inselat . Intradevar sunt cateva momente ok , dar actiunea e praf .Mai bine asteptati urmatorul si la asta ii dati skip.
Bmave pe 27 Aprilie 2013 14:24
Are cateva momente dar in rest filmul este o porcarie(primul a fost bun astea 2 si 3 proaste) ,as putea sa zic, nu vreau sa jignesc, ca un film de genu asta de indobitoceste
izmarius pe 7 mai 2013 22:55
mi-au trebuit 5 minute sa inteleg ce ai scirs. ASTA e film de la care iti scade iq-ul http://www.cinemagia.ro/filme/the-conjuring-488013/
cezarika21 pe 22 Noiembrie 2015 09:19
Atacul costumelor ucigașe...
Timpul trece, iar Tony Stark (Robert Downey Jr.) perfecționează neobosit costumul de Iron Man, creând prototipuri tot mai performante. Va fi nevoit să le folosească odată cu declanșarea unor atacuri teroriste împotriva bazelor militare americane, orchestrate se pare de un psihopat pe nume Mandarinul (Ben Kingsley). Scopul atacurilor: dominația lumii, bineînțeles.

După un prim film foarte bun și un al doilea încă destul de bun, studiourile Marvel revin cu un al treilea Iron Man, care, chiar dacă nu îngroapă franciza, o aduc tot mai aproape de limita ridicolului. Lipsa de inspirație îi face pe scenariști să arunce pe ecran tot felul de ciudățenii: oameni robotizați în stilul Westworld, un personaj ce avea tatuat pe antebraț chipul lui Tony Stark, un nemesis (Mandarinul interpretat de Ben Kingsley) prezentat tocmai când ieșea din WC, un puști de 10… citeşte

Alex4Fun90 pe 27 Aprilie 2013 02:04
Slabut ...
Am ajuns foarte bucuros pe scaunul de la cinema ( Imax chiar ) insa am plecat complet dezamagit . Atat
theodor09 pe 08 Iulie 2011 17:41
Deabea astept! Primele 2 mi-au palcut mult........
Ovidiu239 pe 11 aprilie 2013 13:09
Si esti tu sigur ca va iesi o capodopera?
Scorpiosv pe 27 mai 2013 04:55
si a iesit o tampenie...
juliette_carter pe 01 Martie 2011 17:08
sper sa fie fain
mi-au placut primele doua sper sa fie bun si asta, da abia il astept
leo26 pe 5 septembrie 2013 16:43
[Comentariu şters de moderator]
juliette_carter pe 8 septembrie 2013 17:24
daca nu ti-a placut, da-i o nota proasta, nu te lua de altii. daca nu-ti convine abtine-te
claudiu-daniel-lugoj pe 18 Mai 2013 21:45
Cea mai slaba parte din aceasta serie,cu acest film sa cam stricat seria IRON MAN din pacate.Mie unul mi sa parut un film foarte slab.Daca ar fi dupa mine nu las recomanda dar daca tot ati vazut celelalte parti mergeti si la acesta asa am facut si eu dar sunt foarte dezamagit de acest film.
Mishu25 pe 30 Aprilie 2013 00:21
Nu ma mai asteptam la mare lucru dupa ce m-am plictisit de moarte la Avengers, iar primele 20 de min au fost jalnice, dar apoi filmul isi revine si pana in final devine chiar fain. Am fost surprins si de personajele negative gandite si interpretate destul de interesant de Guy Pearce si Ben Kingsley, actiunea si efectele bine dozate (spre deosebire de Avengers)..un film bun cu super eroi
vlad199030 pe 11 Mai 2011 10:10
vad ca regia nu mai e de Jon Favreu. asta nu prea imi place
FoxHound pe 12 Decembrie 2010 16:44
Iron Man 3 !
Omul de oţel 3,ok filmul a inceput bine si se indrepta spre si mai bine dupa care sa intamplat ceva.Ceva care a schimbat datele problemei,o intorsatura pe care eu nu prea am inteles-o.Nu pot sa imi dau seama nici acum ce scop a avut. In rest, filmul a fost plin de actiune,efecte speciale bune,amuzant,epic,placut ochiului etc.
nyuszi pe 01 Mai 2013 22:18
Per total mi-a placut! Mi s-a parut interesant sa-l vad pe Tony Stark si fara armura, descurcandu-se pentru ca e inteligent, nu pentru ca are o chestie metalica pe el si-i bate pe toti. Cel mai mult mi-au placut exact scenele in care a trebuit sa se descurce fara ajutor.

RDJ ca de obicei a fost super simpatic, Guy Pierce mi-a placut ca interpretare, iar Ben Kingsley a fost fantastic (dupa parerea mea). Si baietelul a fost foarte dragut, imi pare cunoscut dar nu stiu de unde.

Ce nu mi-a placut defel a fost 3D-ul. Parca nici n-a fost. In general nu sunt fana (in afara de "The Hobbit" nici nu l-am simtit pana acum in vre-un fel special oricum), dar aici au fost scene unde ar fi putut sa fie folosit foarte bine, si parca nu s-a intamplat. Ma rog. Nu prea mi-a placut nici finalul. Adica, a fost okay, sunt curioasa ce se va intampla mai departe, dar parca a fost cam… citeşte

Skynet.Zbenga pe 2 mai 2013 03:32
AeroX pe 3 mai 2013 21:20
+2 =)) pentru ca am aflat de la tine de referinte la Downton Abbey, care imi place si mie. Deci trebuie sa ajung sa vad si eu Iron Man-ul asta nou si da, in principiu tot for fun vreau si eu sa-l vad, ce alte pretentii sa am...
Tyson_Kyd pe 13 Iulie 2012 13:27
Primele doua parti au fost foarte tari, iar partea asta este mult mai buna . Efectele sunt uimitoare, povestea destul de conturata si filmul in sine nu doar ca te tine in suspans, dar te si amuza . Actori s-au intrecut pe ei insusi.... oricum era de asteptat ca Robert Downey Jr. sa joace bine . Mult mai bun decat The Avengers si poate unul din cele mai bune filme de la Marvel, de pana acum .
Ovidiu239 pe 14 septembrie 2013 00:27
Vezi ce faci cu acel "sau". Ma rog, probabil tu acum iti editezi comentariul si te faci ca ploua.
Tyson_Kyd pe 21 septembrie 2013 13:22
.....
ornitoring pe 04 Mai 2013 11:41
e comedie
sdfsdfdgffhhhtdhdfhrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRaf pe 02 Mai 2013 20:14
OMG OMG OMG
RDJ is my GOD . Well.. a fost cel mai tare film de actiune vazut .serios. parerea mea. Inceputul foarte interesant .. cuprinsul imprevizibil siiiii fooaaarte tare. ( cu toate ca as mai fi vrut mai multe faze fun .. cu funny faces... stiti? , si ma gandeam ca imi lipseste atitudinea de increzut a lui tony .Sfarsitul? Speechless.Epic.Faboulous. Trebuie neaparat sa il vedeti!!!
alexsovaiala pe 30 Mai 2011 22:24
Ce porcarie un ciudat care e din otel. plictisitoare au fost primele 2 parti dar ce sa zic si de a 3 parte
mihaita34 pe 13 septembrie 2011 12:08
ejti varza omule
leo26 pe 5 septembrie 2013 16:41
alexsovaiala ai tot respectul din partea mea, un rahat de film cu nota mare.
mihai1231 pe 09 Mai 2013 12:01
destul de slabut
In primul rand marele dusman al lui iron man,mandarinul,un magician ce avea puteri din inelele lui...sa fie un nimic in film...este destul de aiurea mai ales ca toata actiunea se centreaza pe el...
In al doilea rand este destul de exagerat...sa iasa o armata de roboti la sfarsit cand stark se chinuise cu un robot stricat pana atunci...da bine ma:))

cristi23 pe 01 Mai 2013 16:17
filmul a fost in general un film bun....insa am fost usor dejamagit de mandarin....totul pare ok la inceput.......dar apoi merge in alta directie.......ar fi meritat o alta abordare
delfitexas pe 01 Mai 2013 17:56
Un film bun si atat...
Am fost -am vazut-am plecat, sub asteptari-dar a meritat banu dat si timpu din cinema...dezamagitor pe alocuri dar noroc cu Robert ...dar si el slabut, si finalul atat de banal...este un fil"desene animate-benzi desenate" un final WOW-un americanism pur...nimic..."inapoi la radacini"-WTF !!!
alexyno21 pe 27 Aprilie 2013 10:33
Tocmai lam vazut si am fost foarte impresionat de productie.Un film de nota 9+.
Merita vazut .

Alex4Fun90 pe 27 aprilie 2013 13:28
9+ si ai dat 10 :))
leo26 pe 5 septembrie 2013 16:36
alexyno cred ca ai 5 ani, daca si filmul asta-i de 9, offf greu cu voi.
vovin pe 03 Iunie 2013 21:23
confirma
Asa cum m-am asteptat si cum mi-am dorit, partea a 3-a a confirmat. Fara vreun motiv anume, m-au cam enervat referirile, destul de multe, la intamplarile din Avengers, ca si cum s-ar fi simtit obligati dragii de scenaristi, sa nu faca abstractie de implicarea lui Iron Man in acele evenimente. Oricum, un detaliu neglijabil, care nu afecteaza calitatea filmului per ansamblu. O nota buna. Daca o tine tot asa, am sa ma uit si la Iron Man 10 cu aceeasi placere.
jacknicholson pe 29 Mai 2013 21:47
Bleah!
Nota 1 pentru "Omu'de otel 3".....nota 10 pentru ai nostri "Nervi de otel".
zeno.marin pe 08 Mai 2013 22:36
Silberman, Eisenman, Stahlman etc.
Scuze, am lasat filmul fara nota pentru ca nu l-am vazut (asa e corect desi tentatia sa-i dau un trei din oficiu e imensa). De fapt nu sunt sigur ca intentionez sa-l vad vreodata. Oricum, nu in mod deliberat sau din proprie initiativa. Ma rog, admit ca sunt coruptibill, doar ca nu prea se ofera multi sa verifice daca e asa.... Dar daca minunea se va intampla, promit voi insoti comentariul si de o nota reala, necontaminata de prejudecati (situatie in care va fi tot 3 probabil).

Totusi intrebarea mea izbitor de naiva suna asa: de ce traducerea este "Omul de otel" in loc de "Omu' de fier" (sau "Omul feros trei")?... Deoarece intuitia imi spune ca voi capata un raspuns (ireverentios) foarte tarziu, voi incerca sa explic tot eu. Se pare ca motivul ce sta la baza denaturarii neinspirate a titlului este de sorginte pur stilistica, izvorat din dorinta de a sublinia forta intrinseca… citeşte

Ovidiu239 pe 18 mai 2013 22:46
Salut Zeno. Si pe mine m-a deranjat mereu traducerea la filmul asta, dar asta nu-i nimic, uite-te ce traducere baga la filmul Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood, sau la If Only, sa vezi acolo ce razi frate:))
ancutza200 pe 10 Martie 2013 12:56
abea astept :) nu vedeam pe altcineva in rolul lui tony stark decat pe maretul RDJ. :D
emy_sinaia pe 28 Mai 2013 00:12
Zmeura de aur
Pe bune acum, sa fim sinceri, ca si desene animate poate ar mai merge, in rest e o mare dezamagire, nu cred ca si pentru fanii seriei care nu ar recunoaste in ruptul capului ca acest film mai bine nu ar fi existat.
florianzy pe 02 Mai 2013 08:53
Sfarsit
merita vazut filmul
sfarsitul filmului iti da de inteles ca nu mai urmeaza o continuare.
era mai intersent daca pepper ( ramanea transformata) si in acest fel ar fi fost un cuplu imbatabil

Infinity pe 13 septembrie 2013 15:53
Fara spoiler...
rotariumaria pe 27 Decembrie 2012 23:11
Primele 2 părți au fost super, după părerea mea.Personajul este plin de umor și ironie...sunt sigură că și a 3-a parte va fi grozavă!
Later edit: Am văzut filmul și nu m-a dezamăgit deloc... m-au dezamagit totuși unele persoane care nu pot accepta că alții au o părere diferită de a lor.Mă doare în cot ce cred acele persoane dar e trist să vezi atâta prostie peste tot.

tunelos pe 05 Septembrie 2012 10:58
tunelos
"Se pare că din centrul de control al celui de-al 47-lea costum al său, Stark va avea posibilitatea de a controla o mulţime de alţi „oameni de oţel” în luptă – respectiv 40 – reuşind astfel să ţină piept inamicilor săi. Iron Man 3 pregăteşte, aşadar, ceva inedit (şi ambiţios) fanilor săi pentru 3 mai 2013"
...da da... da da, mai taie din ele...;) "nava tata" care are in control alte 40

Banana02 pe 17 Ianuarie 2011 05:52
FIlmul oricum parerea mea este de nota 9 .la fel si primele 2 de 9 sunt .dar oricum actorul e super tare .uitati-va si la Sherlock Holmes tot cu el app .super si acel film recomand :D
Ovidiu239 pe 10 martie 2013 22:57
De unde stii tu ca-i de 9? L-ai vazut?!
Andrei.Ciprian pe 20 Septembrie 2013 09:07
Ok
A fost un film care a fost ok din majoritatea punctelor de vedere,dar nu a fost un film dupa care sa exclamezi "wow" sau sa vorbesti la superlativ despre el.Robert Downey jr este acelasi personaj inconfundabil.Merita vazut!
Theodoric pe 28 August 2013 14:59
Un film bun,cu efecte senzationale la final,si actiune reusita.Insa ma asteptam la mai mult sa vad de la aceasta parte.Nu mi s-a parut ca e mai bun decat primele doua....pai nici prezenta mandarianului nu e asa de stralucita...si sa nu mai vorbim ca o facut mai multa actiune Tony Stark decat Iron Man....Nota 7
body3DevinA pe 19 August 2013 12:11
Efecte speciale si cam atat...
Nu sunt un fan al lui Iron Man, dar le-am vazut pe toate insa trebuie sa recunoastem ca acest film inafara de efecte speciale nu are nimic deosebit in interpretarea actorilor sau o poveste foarte captivanta. Poate incasarile foarte mari care le-a adus tot renumele filmului.
eratostene77 pe 16 August 2013 19:37
Foarte slab.Ma asteptam sa vad ceva nemaipomenit.sa descopar personajul Mandariunul,si ce am vazut?.O parodie,2 ore de plictiseala.Pacat!
mtraianc pe 16 August 2013 13:29
5 cu indulgenta
dezamagire ,, filmul de-a dreptul obositor ,plictisitor , ......................................................
Sorin87 pe 18 Iulie 2013 13:17
Iron Man 3
Foarte bun filmul, mai bun decat primele 2 parti dar din finalul lui am dedus ca se poate sa mai fie o continuare Iron Man 4 bine ar fi
mosu332 pe 06 Iulie 2013 15:40
Slab, sunt un fan al serie, dar ce au facut astia aicea.... au distrus tot, lab rau de tot filmul.
gogutz pe 26 Iunie 2013 10:53
Actiunea filmului este foarte buna,efecte foarte bune,RDJ ca de obicei nu dezamageste,dar ideea Mandarinului pe post de betiv si curvar nu mi-a placut deloc,pentru mine cel putin asta o stricat totul si din cauza asta am si dat doar 7,dintre toate seriile acesta a fost cel mai slab Iron Man vazut de mine,am impresia ca pe viitor Downey Jr va mai salva multe filme de la esec cu personalitatea lui carismatica!
adi_ramses pe 21 Mai 2013 13:50
Cam slab
Primul e superb, in filmul asta, Iron Man apare maxim 5 % din film. Strica costumele alea de parca erau din plastic iar la final, le strica pe toate. Noroc cu gagica ca-l salveaza, ar trebui sa se numeaca filmul : Secretara lui Iron man :)
vladimir84 pe 21 August 2013 17:28
Sub nivelul asteptarilor. Mult mai slab decat primul si mai slab decat al doilea. Umorul nu isi are locul in film. La sfarsit deja o da in diverse. Pacat de efectele speciale. Ar trebui sa se opreasca aici seria Iron Man si sa mearga mai departe doar cu Avengers.
alexvannoyd pe 16 August 2013 05:02
Dezamagitor ...
Fiind fan Iron Man , ma asteptam ca aceasta parte sa fie un fel de capodopera de neuitat ! Insa , dupa ce l-am vizionat , nu am ramas decat cu o impresie : DEZAMAGITOR ! Din trailer parea ceva extraordinar insa scenariul a stricat tot filmul . Pana la urma a raspuns la aceea intrebare : Costumul il face pe om sau omul face costumul ? Ei bine , omul il face . Bine ca au nimerit-o pe asta :) Dar pertotal , cu Mandarinul care ma asteptam sa il puna la pamant , sa ii zguduie temeliile etc , s-a dovedit a fi o gluma proasta . Si faza cu Pepper de la urma : prea de tot !
Concluzia finala : au stricat o poveste frumoasa . ( sper sa mai repare ceva in Age of Ultron ) .

Angelli pe 22 Mai 2013 21:18
Da, putea sa fie mult mai bun, dar eu zic sa nu il ratati la cinema! Interpretarea lui Robert Downey Jr. merita toti banii dati pe bilet.
ghost9529 pe 22 Aprilie 2013 18:59
din ce zi pot sa imi fac rezervare la bilete pentru week-endul asta?
Go1 2 3 4