Păreri Ip Man 3

(2015)

Marele maestru Ip Man 3

Ciprian_2007_tl pe 06 Mai 2016 12:45
Nu inteleg ce cauta Mike Tyson in film? Oricum este de umplutura acolo... In rest filmul e foarte bun, ca si celelalte parti de asemenea.
zbranca_cosmin pe 13 Martie 2016 01:06
Din nou!!!
Din nou apre DY și face un rol memorabil...cât despre MT mai bn rămânea la box....
Sorin87 pe 30 Martie 2016 00:13
Foarte bun, imi place ca a avut continuitate dar cu partea a 2-a nu.merita vazut
ioanaa_ioana pe 22 Aprilie 2023 15:22
Mie imi plac artele martiale dar cu personaje din tara lor.
Nota 3.

yanysboy pe 30 Noiembrie 2018 10:51
Nota 9! Obligatoriu de văzut! Așteptăm și partea a 4
misumosu pe 03 Aprilie 2018 19:08
Acum am descoperit aceasta serie si vreau sa spun ca mi - a placut enorm
Dudesteanu pe 12 Decembrie 2016 05:25
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Foarte frumos ... extraordinar filmul.... cu siguranta va fi si partea a 4 a
ornitoring pe 15 Martie 2016 14:22
Ip man
Din nou rolul lui Donnye e unul memorabil in ip man, un film exceptional care imbina drama lupta si momente de lupte foarte bune, mi-a placut si rolul lu Mlike tyson, una peste alta e un film foarte bun recomand !
Dunhilllllll pe 13 Martie 2016 14:15
meh
raport cu primele doua.. la capitolu` figuranti e cam tras de par.. adica copilu` plange total aiurea (doar un ex).. iar faptu` ca nu se leaga bine cand se bat.. se vede prea tare ca nu se ating.. nu m`a dat pe spate foarte tare! oricum.. un film relativ bun..! dar.. parerea mea e ca se va mai face un film ca nu a aratat despre cum il antreneaza pe Bruce Lee..!! iar asta sper sa se intample in filmul urmator..! pace! over and out! Chhh :P
JuanRuben pe 21 Noiembrie 2015 11:15
Mike Tyson ?
Nu am nimic cu mike , dar din nou baga in film un boxier, la fel ca in partea a doua . Mi se pare putin awkward . In fine , primele doua parti sunt memorabile , sper ca a treia parte, sa se ridice la nivelul lor, desi situatia este previzibila .

Filmul apare pe 22.01.2016