Păreri Intimacy

(2001)

Intimitate

tudor_myh pe 18 Ianuarie 2010 23:41
Interesant
O drama mai complexa decat arata inceputul filmului , o poveste ce se transforma si se complica pe parcurs , obisnuinta , sex si compromis ... un film fara perdea .
cosmin_kedii pe 14 Martie 2012 16:05
O reflecţie complexă dintre dragoste, sex, dorinta si obsesie, care se distinge prin performanţele de Mark Rylance si Kerry Fox.
alex19841984 pe 25 februarie 2013 12:11
cum se poate vedea si filmul?
serban_ionescu pe 13 noiembrie 2017 19:32
alex 1984-1984, decat o asemenea "mizerie" intitulata in mod absolut impertinent ca fiind un asa-zis "film artistic", iti recomand cu incredere ca atunci cand doresti sa fii cuprins de "calduri sexuale", sa mergi la SEX SHOP si sa cumperi casete video pornografice !
cosmin742000 pe 26 Februarie 2014 23:42
Un film foarte foarte slab care se vrea sa fie un fel de remake al unui film , nici el cu mult mai bun :"Ultima noapte la Paris"
serban_ionescu pe 13 Noiembrie 2017 20:22
O imensa prostie asa-zis "artistica", intitulata aiurea in tramvai drept "film artistic" !
Un asa-zis "film artistic" care pe langa faptul ca practic nu are nici un inceput "palpabil" si nici un sfarsit definit al actiunii sale construita pe o tema exclusiv obsesiv-erotica, mai are si un scenariu de cea mai proasta calitate posibila, cu niste "dialoguri" abracadabrant-aiuristice, de multe ori fara noima si in special care nu transmit absolut niciun mesaj semnificativ publicului. In plus, nici cel putin personajele in marea lor majoritate nu sunt bine definite socio-profesional. Intr'un cuvant este un film "fara cap" (ATAT LA PROPRIU CAT SI LA FIGURAT vorbind), cat si "fara coada", "impanat" chiar si cu secvente tipic pornografice.
Decat o asemenea prostie intitulata in mod absolut impertinent ca fiind un asa-zis "film artistic", recomand cu incredere celor care doresc in anumite momente sa fie cuprinsi de "calduri sexuale" cat mai intense, sa mearga la SEX… citeşte

maxim fabian pe 16 Aprilie 2008 23:36
super film,super scene de sex, foarte buna distributie
dali94 pe 1 aprilie 2011 01:05
a fost un film frumos mai ales daca il vezi cu sotia..:))
serban_ionescu pe 13 noiembrie 2017 19:33
Decat o asemenea "mizerie" intitulata in mod absolut impertinent ca fiind un asa-zis "film artistic", iti recomand cu incredere ca atunci cand doresti sa fii cuprins de "calduri sexuale", sa mergi la SEX SHOP si sa cumperi casete video pornografice !
lili22 pe 05 Martie 2021 23:45
Eu am decis sa il vad dupa ce am aflat ca a luat Ursul de Aur, probabil premiul se da numai filmelor cu mult sex salbatic.Actorii joaca bine, dar scenariul e slab.
nutzu_hurduzeu pe 01 Noiembrie 2013 14:54
cum pot vedea filmu?//////////////////////////////////////////////////////
cosmin742000 pe 26 februarie 2014 23:40
cu ochii
maryo83 pe 19 Octombrie 2011 16:57
Salut
vreau.sa.va.intreb.si.eu.ceva...cum.pot.sa.vad.si.eu.filmele.de.aici.sau.sa.le.copiez....se.poate?astept.raspuns...va.rog
puffulette pe 28 decembrie 2011 03:18
pe acest site nu se pot vedea filme :d
MYNUTZA pe 27 Mai 2011 08:44
imi zike si mie kneva cum s vizionez filmul pentru ca nu vad nici un buton cu play
CRYSTY54 pe 03 August 2011 23:52
SUPER TARE FILMUL SI VREAU SA-L MAI VAD ...............................................
serban_ionescu pe 13 noiembrie 2017 19:29
crocodil_dundee pe 25 decembrie 2017 20:03
la ce sex shop ai vazut tu in 2017 CASETE VIDEO (fie si pornografice)? betacam, vsh?
Dia04 pe 19 August 2010 14:10
N-am avut deloc rabdare sa vad filmul asta pana la capat.Sincer,mi s-au parut exagerate scenele de sex.Ar fi putut iesi ceva mult mai frumos daca puneau accent pe detalii.Nu e cine stie ce deloc.Sau poate e din cauza ca ma asteptam la altceva.Anyway,nu merita vazut.
Dia04 pe 19 august 2010 14:11
si-n plus,are si o nota exagerat de mare.
AdriAdrianna98 pe 5 ianuarie 2017 20:06
Scenele erau reale :))) https://arzigazu.ro/post/9166/9-filme-celebre-in-care-scenele-de-sex-au-fost-reale