Păreri In Your Eyes

(2014)

In Your Eyes

makomomo pe 25 Iunie 2017 17:40
SUPERB
Genial film, super ideea,muzica excelenta, o derulare a evenimentelor asa cuum trebuie,unfilm de vazut obligatoriu , nu inteleg cum l-am scapat pana acum.
marinescunadia20 pe 23 Aprilie 2015 00:28
Interesantă tema abordată in acest film,iar actorii deși necunoscuti(cel putin pt mine) si-au intrat foarte bine in rol...e acel gen de film care te face sa uiți gustul ușor amărui al realității!
xerses pe 27 Noiembrie 2014 20:05
Un film care m-a marcat profund; excelenta idee de film.Merita vazut...
grig33 pe 17 Noiembrie 2014 22:14
un film romantic, un film despre un cuplu din diferite colțuri ale Statelor Unite, care face legatura telepatica, permite să vadă, să audă și să simtă celelalte experiențe.
emy_sinaia pe 25 Noiembrie 2014 23:07
5 / Putin interesant
Ma asteptam la ceva mai mult de la acest film fara nimic interesant.
Mitza_MvP pe 20 Octombrie 2016 18:00
Foarte interesanta ideea abordata in acest film...pare ca un film de fantezie,te face sa te intrebi..oare ar fi frumos daca mi s-ar intampla mie???..te scoate din realitatea de zi cu zi si te face un pic sa visezi...mi-a placut mult ,aproape am regretat ca s-a terminat..totusi e o idee pe care s-ar putea merge si se pot face scenarii mult mai complexe...
Actorii mi s-au parut potriviti pentru roluri si s-au incadrat perfect in ideea filmului,aveau parca aceea naivitate adolescentina si curiozitate care a fost completata de conversatiile lor telepatice cu un aer usor copilaresc

lidcos pe 12 Noiembrie 2015 00:05
un film interesant, l-am vazut de doua ori si-l recomand.
CriticFin100La100 pe 26 Decembrie 2014 20:07
Un film de nota 8, superb, ideea, actorii si jocul acestora a fost frumos, cu adevarat romantic.
Ticul pe 21 Iulie 2017 00:42
Mi-a plăcut foarte mult!
Actorii- potriviți de minune!

eduard_stratan pe 16 Noiembrie 2014 21:52
NE innebuniti cu lansarea voastra oficiala!!!!!!!!!!!
pisicuta1 pe 07 Martie 2017 23:27
un film bun interesant,cei caarora nu le a placut
acest film poate cauta acest gen de filme!