Păreri Il commissario Rex

(2008)

Comisarul Rex

Yufeng pe 26 Ianuarie 2021 21:05
Un serial bunicel
E un serial politist destul de bun. Ma refer la cel facut de italieni. Ar trebui sa fim mai indulgenti, actorul care joaca rolul principal s-a schimbat de 3 ori, pana si cainele care il interpreteaza pe Rex s-a schimbat de doua ori. E un serial politist obisnuit, nu iese in evidenta dar nici nu e atat de slab precum au spus unii.
Rose pe 23 ianuarie 2024 10:31
Versiunea austriacă a fost cea mai bună, cel puțin sezoanele 1-7. Distribuția se mai schimbă, în funcție și de angajamentele actorilor sau de preferințele acestora. Și câinele se poate schimba-în cazul în care îmbătrânește sau nu mai trăiește (știu, e trist). Primul a fost Reginald von Ravenhorst, în versiunea austriacă. Eu revăd și acum cu multă plăcere versiunea austriacă. Este pe YouTube,
mache1945 pe 29 Mai 2022 19:58
Iti lumineaza...seara !
Ca film politist...e oarecum bunicel. Dar din punctul meu de vedere, Rex e un actor formidabil. Abia astept seara ca sa-l vad...pe Rex !
CDumi pe 10 Aprilie 2022 20:54
Un serial foarte bun. Il urmăresc cu mare plăcere.
Rex e minunat și inteligent. Dar ca cineva să-l aprecieze trebuie să cunoască viaţa și capacităţile ciinilor.
Plus că trebuie să iubească animalele și mai ales ciinii. Adică să aibă suflet nu o bucată de tablă ruginită.

nina_negoescu pe 14 Noiembrie 2020 11:29
Este un serial ff placut pt copii.Eu sunt incantata daca le place lor.Noi suntem mari iubitori de animale , deci ne place fff mult.
ioanaa_ioana pe 15 August 2019 00:02
Nota 6 totusi , pentru ca subiectele sunt din cazuri reale, aparute in presa.
dulea.bobi pe 02 Noiembrie 2016 16:16
rex
nota imdb este corecta, serial destul de slab..........................................