Păreri Hard Target 2

(2016)

Vânătoare de oameni 2

GeorgiaNNN pe 07 Ianuarie 2023 20:39
Un cacat de film, te bufnește și rasu la cât de jalnic ai patetic poate fii :))
eagle_eagle pe 07 Ianuarie 2023 15:47
Scott Adkins distribuit într-un film de doi bani. Filmul este o pierdere se timp.
OviStof pe 19 Februarie 2017 12:46
Doar pentru pasionaţi
Îmi place Scott Adkins, dar voi fi obiectiv: filmul este, după cum am votat, "aşa şi aşa". Nici măcar scenele de bătaie nu prea exploatează abilităţile lui Adkins. Multe secvenţe trase de păr, din punct de vedere scenaristic.
Mai mult mă încântase (la vremea aceea) Hard Target, varianta cu Van Damme.

cosmin742000 pe 30 August 2017 08:55
O mizerie de film de actiune , continuarea fara rost a altei mizerii
bizonul pe 18 decembrie 2017 18:30
Nu cred ca-i mai slab decat cele cu Damme, Arnold sau Dolph, ba din contra.
ardelean_carmin pe 31 August 2016 13:20
Dupa atata timp sau gandit sa scoata si partea a doua, tot de geaba, mult mai slab decat prima parte.
H4cK3RuL pe 07 Ianuarie 2018 01:26
ArTh # S. M. H4cK3R*uL Ionut
Are destula actiune... sa speram ca va avea si o noua parte,
ardelean.andrei pe 20 Decembrie 2017 00:23
Un film magnific!
Sincer, nici nu știu cum pot să comenteze unii astfel și să dea note atât de mici acestui film atât de reușit! Dragilor, dacă nu vă plac filmele de acțiune, nu alegeți să le priviți!
Acest film e definiția acțiunii fără limite, a suspansului extrem. Sincer, cred că e cel mai bun film de acțiune văzut vreodată! Nu treceți cumva peste el fără să-i acordați o șansă! Sunt sigur că, cei mai mulți dintre voi (și mă refer aici la cei care știu să aprecieze un film de acțiune adevărat), veți fi încântați că ați luat decizia de a-l vedea!