Păreri Hacker

(2016)

Piratul cibernetic

Mitza_MvP pe 13 Noiembrie 2016 23:53
Frumos filmul..mi-a placut mult...o poveste despre trei hackeri adolescenti care fac bani gramada prin fraude pe internet...
O viata de lux la care multi viseaza,bani,masini,haine scumpe,dar toate astea vin la pachet cu multe riscuri....

xerses pe 17 Noiembrie 2016 17:42
Interesant incat poate sa dea multe idei care vor sa paseasca pe un drum similar cu cel al eroilor din acest film.
alexandru_fejer pe 30 Mai 2022 00:46
Pentru prima data am văzut filmul acesta în 2016 și mi-a plăcut. Astăzi l-am revăzut din nou doar pentru ca mi-am amintit de acest film. Merita vizionat.
GeorgeLeurzeanu pe 20 Mai 2017 13:41
Un film realist despre viata de hacker
Un film foarte bun despre viata de hacker prezentat intr-o forma destul de realista cu tot supansul si riscurile aferente dar in final fara vreo mare implinire in viata. Actori tineri, nu foarte cunoscuti dar care totusi isi dau silinta, la muzica si regie nimic notabil, povestea e singura care mentine interesul pentru acest film.
Sorin87 pe 15 Mai 2017 23:01
Foarte interesant filmul si mai ales tehnicile de a sustrage banii din conturile milionarilor
emy_sinaia pe 09 Ianuarie 2017 23:08
O poveste interesanta care poate genera idei, iar anumite lucruri chiar se pot intampla aievea.