Păreri Godzilla

(1998)

Godzilla

Tyybi1 pe 06 Septembrie 2012 09:13
Foarte bun filmuul...trebuie vazut....1998....Recomand !
CazaGio pe 06 August 2012 15:27
Mi-a placut mult acel dinozaur gigant. Ma surprind notele mici pe care le are aceasta productie, dat fiind faptul ca am vazut filme mult mai proaste cu note mai mari
darkbone pe 19 Iunie 2011 09:50
aha
nu l-am vazut pe tot , dar mi s-a parut destul de bun.
herleaflorin pe 19 Iunie 2011 00:52
as vrea o parte a 2
as vrea o parte a doua la filmul asta ar merita una sai spuna Godzilla 2 sinplu
kr1st1badboy97 pe 27 August 2010 14:37
new york city covered by terror!
un film skaldat in efekte speciale, d mare succes, kare a reushit in skurt timp sa creeze o veritabila "legenda" in arta cinematografik! ar fi f bn dak s-ar realiza shi alte filme kare s se ridice la standardele acestuia;)
KADAJ pe 19 Iunie 2010 14:38
GODZILLA
ESTE UN FILM FOARTE BUN.ESTE CEL MAI BUN FILM CU GODZILLA CARE A FOST FACUT VREODATA.
wird_ana1995 pe 07 Septembrie 2010 14:14
filmul nu a fost de groaza . dar a fost super fain .:)
Ryder.0G pe 15 Iulie 2010 14:56
...
destul de misto...
mpredator pe 14 Noiembrie 2011 17:59
Exceptional
Ganditiva ca filmul a fost facut in 1998!!!Pe vremea aceea alte filme abia faceau in film SF cu niste oameni mascati in monstri,iar japonezii nu au mai dat aprobarea la o continuare,va intrebati de ce,toata lumea se intreaaba de ce?Ei bine....pentru ca....SE OFTICA!!!!AU MURIT DE CIUDA CAND AU VAZUT CA RAHATUL LOR DE GODZILLA NU E VIZIONAT DE MAI NIMENI SI CA SUNT NISTE PENALI,IAR DE CIUDA AU INTERZIS FACEREA FILMULUI GODZILLA 2!!Dar se spune si nu sunt doar zvonuri,este real,se spune ca se va face in sfarsit Godzilla 2,va fi sub numele de Pacific Rim(cel mai posibil ca sa nu chitaie japonezii ca le-au furat si numele) sau va fi numit Godzilla 2,dar cel mai posibil Pacific Rim.
psihologu pe 12 decembrie 2011 14:07
Mai bine ai studia gramatica limbii romane sa putem si noi deslusi ce doresti a spune!
mpredator pe 13 decembrie 2011 09:37
Lasatil pe psiholog,el comenteaza la mine ca am spus eu la un comentariu de al lui la filmul Gwoemul ceva si moare de ciuda de aceea comenteaza pentru ca toti au spus ca am dreptate la ce am zis si nu vorbi de gramatica bai psiho ca tu sti bine ce analfabet esti deci nu mai comenta degeaba doar ca te-ai nascut prea imatur ca sa comentezi la mine,daca nu cumva acest comment a fost scris de fratele meu,ma rog nu mai stiu dar lasati-l pe saracu.
Mauser98 pe 27 August 2009 17:12
;~;
Filmul e bunicel dar toata faza cu "US Army kills Godzilla", cam tras de par daca ati vazut filmele de dinainte!
Go 1 2