Păreri Fan

(2016)

Fanul

SYNDJ pe 30 August 2016 21:27
Cine joaca in filmul ăsta? Pai, joaca SRK si cu SRK. Cred ca nu sunt 2 scene in care sa nu apara SRK. Adica el face tot filmul. :D

Inca un film indian reusit. Actiune, thriller, psihologic din care avem toti cate ceva de invatat. Ce nu-mi place e cum s-a terminat, altmiteri un final imprevizibil, dar in rest merita urmarit.

Nu cred ca mai trebuie sa spun ca SRK joaca inca o data, sau ma rog, de doua ori, excelent.

Un film indian din care lipsesc dansurile. Deci se poate si fara, desi, un film indian nu trebuie privit ca un simplu film ci mai degraba ca un SPECTACOL de lumini, culoare, dans si muzica la care se adauga romantismul, drama si actiunea.

mariancarjan pe 31 Mai 2016 06:54
Felicitari Shah Rukh Khan
In sfarsit un film indian in care nu s-a mai dansat fara rost, chiar daca ereau cateva momente in film cand puteau sa bage 1-2 minute de muzica dar cred ca s-au saturat si ei.Se pare ca s-a schimbat ceva, ramane de vazut in urmatoarele productii.Una peste alta a fost un film bun spre foarte bun, nici nu am simtit cand trec minutele iar despre actor......GENIAL!!!
ralucan123 pe 25 Septembrie 2017 08:59
Foarte frumos bine jucat atât caracterul lui Gaurav și al lui Aryan Shahrukh demonstreaza ca este cel mai bun nota 10. Sincer as vrea ca Shahrukh sa mai faca si pe viitor filme bune precum acesta și să aibă roluri diferite.
Cinefilus pe 26 Aprilie 2016 01:49
Am vazut trailerul si pare interesant. Povestea nu e originala, seamana prea mult cu cea din The Fan (1996).