Păreri Drumuri europene

(1977)

Drumuri europene

iulian1968 pe 04 Iulie 2010 14:59
dezamagit
pai cum poti face un comentariu cand nu poti vedea filmul documentar,dati o solutie cum se poate vedea documentarul.multumesc
lucian.iorga pe 01 Martie 2010 21:12
tema muzicala
intr-adevar acesta este numele melodiei.
se poate gasi pe Youtube sub forma de videoclip:
Jeff Wayne - War of the worlds (Live) (Eve of the war)

Rolandwebdesign pe 27 aprilie 2010 14:43
Buna ziua, multumesc pentru hint. Ce emisiune, alaturi de Teleenciclopedia, au fost cele mai indragite programe TV ale acelor vremuri. Roland
BillAnt pe 4 ianuarie 2021 11:44
Multumesc! When I lived in Romania back in the 70's/early 80's, Drumiri Europene (European Roads) was my favorite TV show along with Teleenciclopedia. This song just popped into my mind today for some reason, so I searched it, and that's how I wounded up here. :)
blueeysdesigner pe 18 August 2014 11:02
DORINTA
Buna ziua tuturor,
stie cineva unde pot gasi toate aceste reportaje,imi e tare dor sa le revad ,si in acelasi timp sa le arat si copiilor mei ce oameni exceptionali au fost in acele vremuri .
Va multumesc anticipat

mariabordei pe 04 Iunie 2012 20:41
Un documentar de exceptie
Chiar asa a fost, un documentar de exceptie. Astazi, cand putem merge peste tot in lume, nu numai in Europa, serialul ar fi la fel la fel de bun, calitatea nu dispare in timp. Adevarul e ca in televiziunea romana din acele vremuri, lucrau profesionisti, oameni de inalta cultura si educatie.
xerses pe 01 Martie 2012 17:52
Cum sa nu-ti placa sa asculti/vezi atat de multe informatii despre locuri in care pe atunci erai convins ca nu ai cum sa le vizitezi?
Banica Catalina pe 18 Noiembrie 2008 14:02
tema muzicala Jeff Wayne - The Eve of the War
Mihai Dumitrascu pe 11 Septembrie 2008 09:42
Buna ziua!
Serialul a fost atat de bun incat si acum, dupa multi ani de la difuzarea lui, mai fredonez tema muzicala a coloanei sonore. De fapt acesta este motivul pentru care va scriu. Imi puteti spune care este titlul piesei, eventual si numele formatiei care interpreteaza aceasta tema muzicala?
Va multumesc anticipat!