Păreri D'ora

(2014)

D'ora

bunsimt pe 26 Aprilie 2014 03:42
abia astept ...
probabil inca un minunat film in care romancele sunt femei de servici, hoate sau prostituate ... ... abia astept sa nu-l vad ...
lavvw pe 6 mai 2014 22:53
ce relevanta are?
lavvw pe 6 mai 2014 22:56
nu am zis ca filmul e bun sau rau..nu ma intereseaza..nici nu am vazut trailerul!! comentariu avea alta menire. ma intriga atitudinea dmv:)
lavvw pe 26 Aprilie 2014 20:22
la tomberon e locul parerii tale
nu cred ca numele ales te reprezinta. cum poti emite o judecata atata timp cat nu ai vazut filmul? e o tara libera, democratia e sintetizata prin libera exprimare platita scump cu sangele a sute de oameni, insa nu pentru a o folosi ca pe o arma impotriva celor care nu merita. nu am vazut filmul inca, insa am auzit ca e ffff apreciat la Londra si de marii critici romani.
Alecssuu pe 30 aprilie 2014 17:39
Si eu am auzit la fel,ca e dur,insipirat din realitate si foarte bun. Chiar despre viata Deliei Antal.
cosmin742000 pe 23 Septembrie 2017 11:29
O coproductie romano-britanica bunicica , care arata halul de degradare a societatii capitaliste , impropriu numite asa pt ca este de fapt o societate sclavagista ipocrita pe deasupra.
Horatiucrisan pe 16 Iunie 2018 14:15
O porcărie de film care seamănă mai mult cu o telenovelă ieftina produsa de o televiziune comercială românească. Daca asta e "eroina" româncă exploatată in străinătate, nu mai am nimic de zis. Pe langa o prestație actoriceasca penibilă cu interpretări de cămin cultural sătesc, 'actrita' spurca încă odată imaginea românilor care muncesc în afara. De-a lungul filmului trecem prin toate infracțiunile posibile: trecere frauduloasă de frontieră, furt, fals în acte, consum de droguri, crima. Halal film. Nu știu ce au apreciat britanicii la acest mat de celuloid având în vedere prestația actoriceasca sub orice critica, cadre filmate parca de un fotograf de nunti începător uneori nu exista nici focalizare sau încadrare corecta. Nota 2.
Rippa pe 27 Aprilie 2014 16:16
bunicel..................................................................................
movie_fan77 pe 29 aprilie 2014 15:08
gunoaie...