Păreri Deadpool

(2016)

Deadpool

sergiumures pe 13 Februarie 2016 23:10
Am o regula pe care de obicei o respect, care spune ca nu comentez un film imediat dupa ce-l vad. Mai trece 1-2 zile, se mai sedimenteaza parerile, ideile...
Faptul ca scriu acum abia venit de la film este pentru ca poate reusesc ca macar 1 posibil spectator sa-l intorc din drum. Nu stiu exact cat e biletul dar si gratis daca ar fi tot nu pierde vremea cu filmul asta. Poate ca veti spune ca tine de gust dar totusi fara sa jignesc pe nimeni probabil ca nu mai am ce cauta pe pagina IMDB daca au reusit sa-i dea nota 8,8 !!! Pe bune ?!?!Ca nu te iei dupa nota spectatorilor e una, dar sa dai nota 8,8 la mizeria asta de film te face sa te uiti in calendar sa vezi daca nu e 1 aprilie. Nu comentez prezenta celor aprox.200 persoane din sala si nu le stiu nici parerea despre film dar eu stiu ca m-am simtit pacalit de notele mari primite de film si ca probabil a fost in top 3 cele mai proaste… citeşte

OanaERO pe 13 februarie 2016 23:28
Stai, nene, ca abia a iesit. Lasa-l cativa ani si apoi comenteaza nota primita.
Issabbella pe 25 iulie 2016 15:58
Mi-ai citit gandurile !!! Nici daca scriam eu, nu reuseam sa explic mai bine oroarea care m-a cuprins cand am vazut nota.. Nu mai spun ca am fost la cinema sa il vad, cu sotul si un prieten si ei erau singurii care radeau..deci nu suntem chiar pierduti !!!
dorina_sara pe 16 Februarie 2016 20:01
Dezamagita total!
Nu-mi vine sa cred ce punctaj mare are acest film si ce aiurea a putut fii. Mi s-a parut un film pentru copii mai degraba, cu multe glume ciudate si nicidecum pe gustul meu. Daca aveam vreo 10 ani, probabil ca-mi placea dar mi s-a parut foarte slab. Chiar imi pare rau ca am ales acest film la cinema. Data viitoare nu ma mai incred in punctajul oferit de altii!
alexandru.alex pe 24 februarie 2016 01:58
Ai zis bine ca nu e pe gustul tau.Daca nu ai treaba cu DC comics sau Marvel nu ai cum sa intelegi cat de complex este acest caracter si cat de greu este sa-l pui pe marele ecran.E un origin story daca stii ce inseamna adica inceputul lui Deadpool deja se lucreaza la partea a2-a iar in opinia mea cred ca isi merita nota din plin.Are actiune momente comice chiar si horror sa zic asa are cate un pic din toate iar incasarile au fost peste multe alte filme din anii trecuti.
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:09
Pai nu e pe gustul tau..ca nu e telenovela...
Tyson_Kyd pe 06 Iulie 2012 12:53
Ma fratilor, nu ma dati note cand filmul nici macar nu are un scenariu complet :| .
elmundo08 pe 11 aprilie 2014 14:02
:)))) pai astia sunt veniti din viitor ;)
Tyson_Kyd pe 31 august 2016 02:30
Tin sa te contrazic SDAO, filmul nu a fost o diaree. A fost mai bun decat m-am asteptat. Asta este personajul Dead Pool, citeste numerele de benzi desenate si ai sa te convingi ca filmul nu a fost fail.
metalys pe 16 Februarie 2016 18:23
dezamagitor
In afara de cateva glume,care si alea sunt invechite,nu are nimic special.Previzibil si plin de clisee
SDAO pe 12 martie 2016 23:19
clisee? mai degraba o diaree de film sincer... epic fail movie
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:10
sdao...ne lasi...
alina_giurgiuveanu pe 11 Februarie 2016 13:04
Brilliant.
S-a conturat perfect personalitatea lui Deadpool, fiecare actor si-a jucat super rolul, adica nu am simtit chestii de genu "ala nu joaca bine, ce naiba face ala acolo", nu mai zic de 4th wall, actiunea 10/10 si nu se prea observa ca se foloseste cgi.
Un villian acceptabil pentru bugetul mic la care se tot refera Deadpool in film gen "in casa asta locuiti doar voi sau nu au fost destui bani pentru alti actori".
Nu mai dau spoiler dar Ryan Reynolds s-a nascut pentru rolul asta.Well acum asteptam Deadpool 2 la care cica s-au inceput filmarile si sper sa ramana R rated.

mihnea_aspru95 pe 15 februarie 2016 00:57
O sa ramana si sequel-ul tot R, pacat ca Suicide Squad este PG-13 (dar am inteles ca va fi un PG-13 spre R, cum a fost si The Dark Knight(2008), deci la noi o sa vina N-15). Imi place ce-ai spus despre acest film si o sa ma duc sa-l vad si eu.
carmenas pe 15 Februarie 2016 03:00
Ghiveci cu Deadpool
Tocmai am vazut Deadpool.....Si zic hai sa-i dau nota pe cinemagia, intru pe pagina si ce sa vezi, inca din 2009-2011 erau pe aici niste ametiti care au dat nota filmului fara sa-l vada. Asta demonstreaza ce inseamna reclama si un super erou Marvel, intr-un ambalaj frumos vinzi orice si sunt unii care nici acum nu au deschis ambalajul!!
Ma intreb oare ce a fost filmul, mai mult actiune, mai mult sf, mai mult thriller sau s-a vrut de fapt o parodie despre super eroi?! O amestecatura cu un scenariu stufos, cu glume facute de dragul cuvintelor mestesugite si a aluziilor explicit sexuale. Pacat de actori si mai ales de Ryan Reynolds....
Da au fost cam 5 poante bune in tot filmul, efecte misto (ca sa vorbesc precum pustii care dau nota 9,10 filmului), batai haioase. Dar pe langa asta am gasit lipsa de motivatie (sau mai bine zis exista dar lipseste cu desavarsire), erori de… citeşte

razvan1905 pe 15 februarie 2016 14:21
Daca erai familiara cu personajul lui Deadpool si nu mergeai la film fara sa stii nimic despre el, ai fi stiut ca filmul este ca o manusa pentru benzile desenate, iar glume au fost cu sacul, ca nu te-ai prins tu de ele este partea a doua.
carmenas pe 26 februarie 2016 02:21
Eu nu am comentat veridicitatea personajului sau caracterul sau ce respecta sau nu povestea. Sunt filme cu scenariul facut dupa diverse carti care respecta exact cartea, personajele si sunt filme proaste si sunt filme care nu respecta in totalitate cartile dupa care sunt realizate, dar sunt filme excelente. Conteaza scenaristul si regizorul enorm, cheia in care este realizat filmul, faptul ca este sau nu realizat low budget si chiar si actorii. Uita-te cate filme si ce fel de filme a mai facut regizorul Tim Miller si ce experienta vasta au scenaristii (Zombieland...??! pe bune :-)) Eu nu ma uit la un film doar pt prezentarea faptelor, decat daca este facut dupa fapte reale.
andrei_ciprian_goanta pe 11 Februarie 2016 11:10
Slab! Aveam asteptari de la acest film dar din pacate...glumele de top cat de cat sunt cele din trailer, pe langa asta majoritatea sunt vechi si slabe.Clar nu este un film de vazut la Cinema.
SDAO pe 12 martie 2016 23:18
yep, o porcarie de film
ciprian_mihail pe 18 Februarie 2016 17:34
Nu recomand!
Deadpool - nu recomand! Un film foarte slab! Au incercat ei sa imbine comedia cu drama si actiunea, dar nu le-a iesit! Scenariu prost, s-a ras putin dar mai mult ca un efect de turma - rade unul, rad si ceilalti) si doar atat! Pe o scara de la 1 la 10, ii dau maxim nota 3, calificat slab spre mediocru!
Slightly pe 12 martie 2016 19:01
Din moment ce te-ai dus sa vezi un erou mascat care topaie si bate tot, e evident ce e de capul tau, nu te mai da dupa cires, copile
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:17
Din moment ce nu stiti nimic despre MARVEL. lasati-ne nene cu pareri de 2 lei...Mergeti si vedeti lover boy...sau altceva...
Woofy91 pe 07 Iulie 2009 20:02
insfarsit..un film despre deadpool:x..cred ca va fi tare..
iedutul pe 16 noiembrie 2010 17:29
Uraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)):)):)):))
qAdelin69 pe 27 aprilie 2016 00:43
Chiar a fost tare.
emilian_teodor pe 18 Februarie 2016 22:15
Slab...
Tocmai am venit de la cinema si ma declar nemulţumit de ceea ce am vazut. Glume rasuflate, imbinate, nereusit, zic eu, cu actiunea si drama. Nimic nou, nimic original, nimic nemaivazut. Cum poate un asemenea film sa aiba o nota atat de mare? Nu-mi explic...Shutter Island are nota 8,1, acesta are 8,8, mai departe judecati voi.
Slightly pe 12 martie 2016 19:00
Raspunsul e simplu : prostia mereu e apreciata
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:28
pai eu ma intreb cum de porcaria aia shutter island are 8...deci lasati oamenii sa isi spuna parerea.
corleone_marcus pe 13 Februarie 2016 17:38
Un film foarte bun, actiunea nu lipseste din film cu atat mai putin glumele. Nu m-a dezamagit deloc, il voi revedea a doua oara cu mare placere
ciprian_mihail pe 18 februarie 2016 17:41
Nu mai dezinforma aiurea! Te duci la film ca să vezi ce? Am crezut prima dată că mă duc la o comedie, să mă simt bine și să plec cu zâmbetul pe buze. În schimb, am plecat agitat, dezamăgit și supărat de alegerea făcută.
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:20
mihail...tu dezimformezi...probabil tu chiar nu te simti bine...
DragonMaster pe 21 Februarie 2016 10:32
Unul din filmele foarte bune ale anului 2016 care te binedispun
Dupa ce in anul 2014 cei de la Marvel au adus pe marile ecrane Gardienii Galaxiei ,un film care mie unul mi-a placut enorm,in acest an Deadpool este filmul care reuseste sa te binedispuna in ciuda faptului ca are un buget mult mai redus decat alte filme cu super eroi.Multora nu le place acest film datorita vulgaritatii care predomina pe toata durata sa,dar mie unul mi-a placut acest lucru deoarece s-a imbinat foarte bine cu genurile comic-tragic care sunt si unele dintre punctele forte ale filmului.
Ryan Reynolds este o alegere excelenta pentru acest rol care il aduce din nou in fruntea actorilor cunoscuti si talentati de la Hollywood.
Pentru cei care nu stiu, acest film va avea o continuare care deja a fost anuntata pe 2017 si se stie ca regizorul va fi tot Tim Miller iar actorul principal Ryan Reynolds pe care abia astept sa il revad.
Ofer nota 8 filmului pe care il… citeşte

Dudesteanu pe 24 Octombrie 2015 05:41
?????
Cum sa dai frate nota la un film care nici macar nu l-ai vazut?????
MissBlossom01 pe 04 Decembrie 2010 17:36
Avand in vedere ca cel cu Magneto a fost anulat (desi o mare parte din el va fi in X-Men: First Class), abia astept sa il vad pe asta, se anunta a fi interesant.

EDIT: Ce "interesant", a fost genial :)) l-am vazut de doua ori.

fuckass pe 21 august 2011 18:24
eu dea vea lam vazut si transformers 3 si multe alte filme cum ar fi thor si capitanul america primul razbunator
MissBlossom01 pe 21 august 2011 20:32
felicitari :))
Slightly pe 12 Martie 2016 18:57
Copiii au revenit in forta
Am impresia ca astia de la Hollywood si-au dat seama ca de fapt acest gen de filme cu personaje mascate, fantastice, topaitoare gen Captain America, Transformers, Batman, Spiderman, Superman, Trollman, Hulk, Prostovan, Imbecilan, Cretinam and so so so so very soooo on, sunt mult mai rentabile intrucat publicul format din copii e net superior publicului format din adulti. Daca stam si ne gandim, adultii trebuie sa munceasca, copiii stau si freaca menta privind astfel de filme dupa care se dau in stamba expunandu-si aprecierea la ceea ce tocmai au vazut, in mintea lor naiva imaginandu-se vreun cinefil de valoare , care are habar ce spune . M-am spart de râs, in loc sa vad un film de comedie, vin aici sa citesc comentariile celor care apreciaza acest gen de filme. Am râs de-am transpirat :))
EUGEN.VIDEO pe 7 mai 2016 23:21
neinteresant...
vlad_t_he_boss pe 13 Septembrie 2014 10:08
Deadpool
IN SFARSIT VEREEEEEE!De o viata astept un film cu DEADPOOL.Ca nimeni nu i mai grozav ca DEADPOOL!
mihnea_aspru95 pe 29 Februarie 2016 01:49
Filmul acesta la ce MARKETING a avut, chiar merita sa fie nominalizat la OSCAR-ul din Feb. 2017
O CAPODOPERĂ pentru fanii genului - comics. Printre cele mai tari filme cu supereroi Rated-R (dar tot Watchmen ramane my NO.1 si DEADPOOL pe locul 2).
Deci Ryan Reynolds este facut pentru acest rol Deadpool/Wade Wilson, cum si Ben Affleck este pentru cavalerul negru: Batman/Bruce Wayne.
De-abia il astept pe Blu-Ray/DVD din 10 MAI.
Mergeti cu placere la acest film, este al naibii de bun (nu va dau nici un SPOILER).

legolas05 pe 05 Martie 2011 20:30
pe IMDb scie ca va aparea abia in 2014.....astept sa il vad,desi e foarte mult pana atunci....
kommman pe 24 februarie 2012 17:37
super film l am vazut la caracal saptamana trecuta.viz plakuta!!!!
Issabbella pe 25 iulie 2016 16:07
Alexandru m-ai facut sa rad in hohote !!!!
Dar_kvampire pe 13 Februarie 2016 20:37
Exceptional
Vazut ieri la cinema in premiera a fost bestial efecte care te lasa fara cuvinte a fost de nedescris 10
cata_titei pe 22 Februarie 2016 22:35
Am invatat un lucru pretios din punctul mei de vedere si acela ca nu ma mai voi lua dupa conentariile pentru filme niciodata,NEVER! Nu numai ca te induc in eroare,dar fiecare are propriile gusturi...
claudiu-daniel-lugoj pe 22 Aprilie 2016 01:27
Un film jalnic,nu credeam ca in anul acesta mai pot aparea asemenea productii.Un film mincinos,care ma mintit din trailer ca va fi un film bun dar a fost oribil.Sincer nu stiu cum la altiii le place acest gen de film dar sigur,gusturile nu se discuta.Din punctul meu de vedere un film jalnic care nu merita cele aproape doua ore pierdute.
dianasoaita pe 06 Martie 2016 11:06
E prima data când e o discrepanta atat de mare între review-urile date in comentarii si nivelul calitativ al filmului. E o prostie filmul acesta! Nota filmului e exagerata!
Slightly pe 22 mai 2016 15:56
Prostii apreciaza prostia, din pacate ...
crystyvas pe 14 Februarie 2016 22:15
doar atat ....
slab rau de tot .... ma astemtam la mult mai multe de la acest film
ronald.retzler pe 02 Martie 2016 22:02
Un monument de prostie, nu pot sa cred ce nota are...!
YulianHD pe 20 Februarie 2016 06:34
Genial
--- Pentru acele persoane care ati dat 4-5 , vad la voi pe profil ca unii aveti Frozen si Despicable Me 2 la favorite , imi dau seama ca varsta dvs este sub cea permisa vizionarii acestui film ... ---
Revenind Mie unul mi-a placut enorm filmul , Ryan Reynolds a jucat foarte bine , poate ca asta chiar este " marea lui lansare " , replici bine scrise , bine gandite , sper sa tot avem parte de filme geniale ca acesta in acest an 2016 .

mihnea_aspru95 pe 13 decembrie 2016 22:00
E bine că-i nominalizat la Globurile de Aur, poate va fi şi la Oscar-uri.
ionychy pe 27 Martie 2016 19:40
Haa..haaaa! Fake laugh. :)))
Mi-a placut. Foarte amuzant, dar si cu o nota de tristete, Ryan Reynolds e foarte potrivit in rolul lui Pool. Dead. Tipul e plin de umor si in viata reala. deci: Bad Ass. Smart Ass. Great Ass. Deadpool. Hai ca revin, nu ma pot abtine, cand citesc aici pareri de genul: ''dezamagitor'', ''ma astetam la ma mult'', bla, bla, blaa....haa haaaaaaa haaa, fake laugh, mai, deci, romanii sunt foaaaaaaarte greu de multumit! Adica, filmul e super misto, are umor, actiune, replici haioase, muzica buna, dar romanul: nuuuuu...e exigent omul nostru, adica, el nu face mai ''nimica'', da' critica, criticaaaaaa mult si prost! Ei, da, la asta e buuun romanul nostru! :)))))
catalin_ionut_23 pe 17 Februarie 2016 20:50
Mi-a placut filmul,foarte bine facut ,la inceput mi-a parut rau ,ca nu am vazut inca o data revenant ca nu imi placea ,dar apoi dupa ce a trecut mai mult din el si am inceput sa inteleg despre ce ie vorba ,a inceput sa imi placa,foarte bun,la capitolu poveste ,actiune impuscaturi ,intr-un cuvant merita vazut si nu mi-a parut rau de bani.Recomand!
phufu.ruoz pe 17 Februarie 2016 19:43
Un film genial! Nu am crezut ca o sa fie atat de bun la cum se tot vorbea pe net de el... II vine manusa rolul lui Deadpool lui RR. Abia astept urmatorul film.
pisicuta1 pe 19 Februarie 2016 12:42
o porcarie!
poate pt copii sau cei care inca mai prefera asa ceva

Slightly pe 12 martie 2016 18:59
Copiii ti-au dat 4 voturi negative, adultii ti-au dat unul. Fii mandra ca nu faci parte din imbecila majoritate. Respect !
SDAO pe 12 martie 2016 23:05
ai dreptate ,si-au batut joc de film si de ideea x-men, o porcarie parodie comedie schizofrenica asa il descriu eu
MikkaelWolfganger pe 05 Ianuarie 2013 00:29
Cred ca Ryan Reynolds o sa acapareze industria de super-eroi...dupa Green Lantern, acum Deadpool....
griffoutz pe 01 Mai 2016 22:31
Nu cine stie ce
Vazut, glumele sunt doar pentru americani. Am ales sa dau nota 7 datorita efectelor. Cam atat
cyber_avenger99 pe 04 August 2016 14:50
Cine vrea niste chimichangas?
Cine a spus ca filmele cu supereroi R rated nu au succes??? Deadpool ne-a demonstrat cum un personaj atat de sarit de pe fix si atat de violent poate sa uimeasca pe toata lumea.
Deadpool este un origin story generic, dar cu alte sute de kilograme de idei originale incat nu-ti pasa ca este atat de generic. Vrei doar sa stai in scaun si sa fii incantat pt 2ore. Deadpool ofera toate acestea cu un cast superb,o coloana sonora grozava si scene de actiune atat de incantatoare incat nu ai vrea sa se mai termine. Fie ca recunosti sau nu, Deadpool este un pic cam scurt pt ceea ce are de oferit dar destul cat sa devina unul din cele mai bune filme din universul X-Men. Comedia din film este un deliciu, iar maniere si actingul lui Ryan Reynolds o face cu atat mai incantatoare. But this is not a nice movie, it is a DIRTY movie! Deadpool o sa se asigure ca nu te plictisesti nici o secunda,… citeşte

Octaz pe 06 Martie 2016 23:10
In sfarsit am urmarit un film care cu siguranta ar fi pe placul tatalui meu, si anume o actiune de comedie. Este genul de film pe care eu il voi recomanda tuturor pentru ca Deadpool este carismatic si prinde repede la public, iar cine zicea ca Ryan Reynolds nu are talent, tin sa il contrazic, si-a facut perfect treaba in acest rol ! Oricine a participat la scrierea scenariului, a facut o treaba excelenta! Recomand!
SDAO pe 12 Martie 2016 22:58
parodie dupa x-men... un rahat de comedie de film am ras de numa... nu pot intelege legatura dintre comedie si actiune e prea mult pt mine... filmul sare de la actiune 100% la comedie sadica nebuna... te face cand vesel cand trist... parca ar fi schizofrenic filmu asta :[ da mi-a placut ,,,asa de un 7 merita filmu
alexsony pe 14 Februarie 2016 19:09
Genial
Pentru cei care stiu ce inseamna personajul Deadpool, au citit benzile desenate sau au jucat jocurile, acest film a iesit perfect. Ma uit la Deadpool si pot spune, asta e Deadpool, nu are nevoie de descriere, filmul a reusit sa-i descrie perfect nebunia si dementa personajului. Pur si simplu genial!
Slightly pe 12 martie 2016 19:02
:))) filmul este cu el si nimic nu are logica. Pur si simplu genial! . Sunt singurul care rade monumentul de prostie care zace in tine ?
alexsony pe 12 martie 2016 19:52
Nu stiu daca ce e la tine pe pagina este toata cultura ta cinematografica, nici nu ma intereseaza, pe a mea o poate vedea oricine. In decursul timpului si al filmelor pe care le-am vazut am intalnit destui oameni care sa nu impartaseasca aceleasi pareri ca mine, dar nu am jignit pe nimeni. Deci, daca te consideri suficient de matur, cum tot spui pe aici prin comentarii, nu-i jigni pe altii! Acesta este singurul comentariu pe care il las, nu voi mai raspunde, deci este problema ta daca doresti sa iti lasi in continuare replicile.
redred2 pe 04 Ianuarie 2017 17:10
9/10
Trebuie vazut! Este probabil unul dintre cele mai reusit filme cu super-eroi ale anului 2016, de ce nu din ultimii ani! Actiune si momente funny din plin!
margochirila24_69 pe 20 Decembrie 2016 11:51
Amuzant, alert, mi-a placut grozav!!! Ryan Reynolds excelent in acest rol!
andystarx pe 13 Decembrie 2016 15:37
Un alt film cu super eroi ,marca Marvel,care a fost foarte slab,are ceva caterinca,dar nimic mai mult,chiar joc slab al actorilor,si scenele sf, slabute !Pierdere de timp,si se mai face si o continuare !
aris_popescu pe 20 Martie 2016 19:08
Filmul acesta merita tot respectul nostru ! Astazi,impreuna cu familia mea,l-am vizionat,si pana si lor,oameni in floarea varstei,filmul le-a starnit simtul umorului ! Nu doar pentru mine,presupun,acesta a fost cel mai frumos si haios film pe care l-am vazut pana acum ! Nota 10 de la mine,recomand cu incredere !
vivivaldi pe 20 Iulie 2016 10:13
Un film sec
Wowww , foarte prost .Nu este un film de vazut . Am rezistat greu pana la sfarsit.
xerses pe 18 Februarie 2016 22:26
Ma distrat mult acest nou personaj cu simtul lui umoristic...
Fcsb_Alexandru pe 12 Februarie 2016 21:46
Un singur cuvânt : Awesomeee !!!
dan_m_tanase pe 04 Octombrie 2014 20:45
....
Uuuu... Cel mai tare ! O sa il astept cu nerabdare, nu cred ca va aparea curand, dar e imposibil sa nu faca un film cu el. Au cam ramas fara imaginatie sau idei si trebuie sa mai faca si ei ceva ! :D
Bagio pe 30 Aprilie 2011 09:54
nu ma prea pricep la benzi desenate si nu prea stiu cum e cu eroii astia......mie mi-a placut in X-Men Origins: Wolverine dar parca acolo a murit Wade Wilson / Deadpool.....actiunea va fi plasata inainte de X-Men Origins: Wolverine sau cum?
iedutul pe 15 mai 2011 18:51
Va fii un reboot total alt personajului...cu alte cuvinte nu va avea legatura cu X-men Originis: Wolverine
Bagio pe 15 mai 2011 20:41
da.....am citit si eu dup-aia.....oricum,mersi de raspun! ;)
kakapiciu pe 21 Februarie 2016 18:06
A meritat cu siguranta fiecare banut si ma bucur ca este printre cele mai reusite filme ale anului.
david_luntrariu pe 22 Februarie 2016 22:55
Capodoperele anului 2016
Un film pentru cei care apreciaza filmele bune un film pentru care merita sa pierzi timpul urmarindu-l; capodopera
chiba_florin pe 19 August 2020 00:38
Hmmm ...
Tind să cred că negativul cu tentă de eroism prinde la public. Cel puţin pe mine filmul m-a prins destul de bine !
O frumoasă nebunie !

user-59cfc5e0991ba pe 05 Octombrie 2019 17:17
Porcăria porcăriilor a reușit Marvel cu acest Deadpool si chiar le-a ieșit.
Nu cred că există film mai prost realizat de Marvel, sincer așteptam altceva, nu niște glume proaste, răsuflate pe care le-au înțeles doar cei ce au făcut filmul.
Nu recomand clar

mentol_iulian pe 14 Ianuarie 2019 22:54
Capodopera
Este un filme de 10 stele(parerea mea) , are de toate il recomand
carmen_angelus_romila pe 03 Octombrie 2018 11:56
Avem parte de o noua si buna aparitie cinematografica de aventura si actiune stiintifico-fantastica, cu personaje noi si indraznete, colaterale, sau interpatrunzandu-se cu cele deja cunoscute pana acum.