Păreri C.S.I.: NY

(2004)

CSI: New York - Criminaliștii

sweetdeea pe 20 Martie 2011 17:28
Este un serial foarte bun. dar, fara suparare, Criminal Minds il intrece, fiind mult mai complex si interesant, parerea mea :D
Olympica pe 07 Ianuarie 2011 21:58
Am urmarit toate sezoanele si actorii isi joaca rolul foarte bine, mai ales Gary Sinise. Serialul m-a atras inca de la primul episod vazut.
chiritageorge pe 18 Decembrie 2010 22:39
foarte bun serialul gary sinise joaca cel mai bine evident e personajul principal pacat ca nu a mai jucat in alte filme cu rasunet .Nu e o capodopera pentru ca este un pic cam macabra si dupa mine nu ar trebui sa se difuzeze la 21.Un serial excelent.
jane2010 pe 09 Octombrie 2010 22:51
un serial prea bun,de neegalat :X:X:X suspans,si ceea ce ador,multi criminali :))
estera12 pe 06 Septembrie 2010 19:14
Un serial pe care caut sa nu il ratez este foarte bine realizat si poti face o comparatie intre politia noastra si cea americana.
Belledeona pe 25 August 2010 09:42
Un serial foarte bine realizat, este cel mai bun din toată seria CSI-urilor (Las Vegas şi Miami). Nu am pierdut nici un episod, iar personajul meu preferat este Danny Messer interpretat de Carmine Giovinazzo.
roxza pe 01 August 2010 22:34
mie se pare genial... chiar poti invatza lucruri din acest serial...il ador...:X:
Ashlee_80 pe 21 Iulie 2010 13:54
E unul din serialele preferate,si de departe CSI-NY e mai grozav decat CSI Miami si restul.:x
cotenescu.carmen pe 19 Iulie 2010 16:51
Serialul meu preferat:)
De abia astapt sa inceapa sezonul 7.

cora_zon pe 23 Iunie 2010 21:42
csi-ny e preferatul meu dintre toate celelalte :D .................................
_Adri_Ana_ pe 09 Aprilie 2010 12:15
cel mai tare serial....

pacat ca nu am putut urmarii toate episoadele pentru ca era difuzat tarziu...

MatzaMica pe 01 Decembrie 2009 19:02
un serial foarte bun...alaturi de csi miami - preferatele mele de acest gen... si mi-a placut foarte mult faza cand s-au intalnit mac taylor si horatio caine :D:D:D
Cousteau pe 23 iunie 2010 19:10
Buna ziua . Ce sezon este acum pe AXN ?Va multumesc anticipat pentru raspunsuri .
anonim pe 29 Octombrie 2007 21:26
este cel mai bun film pe care lam vazut imi plac foarte mult totul despre ciminalisti apsolut totul care sa se refea la crime si investigatii amanuntite tinetio tot asa sunteti cei mai buni dar as vrea sa stiu cand este pe axn ca nu stiu si as mai vrea si mai multe episoade cum era inainte. tot asa sa o tineti pa
Andr@ pe 28 Octombrie 2007 03:43
A inceput un nou sezon csi. e difuzat in fiekre miercuri p cbs. din pakte va mai dura pana ajunge in Romania dar il puteti dw sau viziona p net. e sooper tare.cazurile sunt la fel d interesante si personajele devin mult mai complexe. Aflam mai multe despre viatza lui Mac cand cnva dn trecut se intoarce sa il bantuie . Stella are un admirator infocat shi Adam are o noua prietena. Nu trebuie sa ratati niciun episod. dak aveti chef d vorba id-ul meu e andra_is_2kl4skl.
ionica pe 08 August 2007 23:55
cel mai TARE SERIAL....SOOOPER....II IUBESC P OAMENII AIA....I LOVE CSI....PACAT CA SA TERMINAT
Mac & Carla pe 04 Ianuarie 2007 12:43
E filmul meu preferat !!! Cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata... va ramana preferatul meu pt. totdeauna. JUST LOVE GARY SINISE and MELINA KANAKAREDES. SUPER TARI ! Am si eu o intrebare totusi : sezonul 3 cand va incepe? NOTA 100000000000000000000000
Tethys pe 27 Octombrie 2006 20:59
Unul din cele mai bine realizate seriale!!!E super... ce mai!!!
cosmulescu madalina pe 19 Iulie 2006 19:36
Este cel mai bun film facut vreodata!astept cu nerabdare ziua de joi , atunci cand televizam CSI:NY. imi place foarte mult!as dorii sa fie mai multe epioade pe saptemana.
baktai carla pe 06 Iunie 2006 23:03
Doamne!!!Cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata. Suspansul, actiunea te tine treaz, putin romantism(sugerez mai mult), defappt foarte putin intre legaturile dintre personaje.Iubesc CSI:NY! Pe o scara de la 1 la infinit, infinit as alege.Superbi actori, superbi regizori, superb scenariul.
NOTA 10

bianca ion pe 20 Aprilie 2006 14:55
e foarte frumos serialul ca toate cele din seria CSI.dar cel mai mult imi place CSI-LAS VEGAS difuz acum de prima.abia astept sa vad un nou episod palpitant din CSI-NY!
macovei svetlana pe 19 Noiembrie 2005 20:33
imi place foarte mult acest film si de fiecare data il urmaresc cu sufletul la gura , sa aflu noi aventuri investigatii si rezolvarea noilor cazuri misterioase... astept cu nerabdare urmatorul film , sper ca deja v-ati gindit sa-l produce-ti , nu ?
daiana pe 05 Octombrie 2011 22:03
csi new york
superb filmul .la fel si actorii.pacat ca a plecat melina foarte pacat
elymagia99 pe 11 Septembrie 2011 18:11
Este cel mai bun serial !!!
Este splendid !!!!!!!!! Este number one din lume !!!!
sorinn95 pe 06 Septembrie 2011 01:47
ma uit de la inceput , pacat ca au intrat in vacanta , astept sezon nou
emy_sinaia pe 20 Septembrie 2014 12:11
Super.
La fel ca in Miami si la NY sunt crime de investigat si aici se ocupa o superechipa de investigatori condusa de detectivul Mac Taylor. Un serial policier cu un farmec aparte pentru amatorii infocati ai genului, cu tehnici si aparate de ultima ora care ajuta la fiecare ancheta.
Dark_werewolf13 pe 19 Mai 2014 20:41
singueul serial politist care imi place si la care ma uit cu placere
nico.i pe 12 Februarie 2014 21:23
CSI NY este in opinia mea cel mai bun dintre seriile CSI
Dana04 pe 05 Ianuarie 2014 11:32
Din punctul meu de vedere este cel mai bun serial din seria CSI. Merita vazut!!
cosmin_kedii pe 23 Februarie 2013 15:34
Îmi place această serie. Actorul Gary Sinise este minunat
Infinity pe 23 Februarie 2013 13:46
CSI - NY (2004)
Am terminat de vazut si CSI - NY si pot sa spun ca mi s-a parut mai bun decat CSI - Miami. Ca locatie, mi-a placut mai mult Miami. E mai "colorat" si mai exotic. Insa, la alte capitole, NY sta mult mai bine. Cu alte cuvinte, ambele serii mi-au placut foarte mult. O sa incep sa vizionez si CSI - Crime Scene Investigation (Las Vegas).
SANDA45 pe 08 Noiembrie 2012 16:16
Foarte bun serialul,cuprinde toate genurile,il recomand
me.diva.me pe 12 August 2012 18:13
imi plc moolt dar fara suparare dar ancheta militara pare mai real si mai suspicios ..parerea mea ....
ligiutza07 pe 15 Martie 2012 14:10
sincer de prima data cand l-am vazut am ramas masca...e un serial foarte bun si chiar foarte interesant
raraee pe 22 Februarie 2012 17:49
Cu siguranta e cel mai bun din serie!! Il ador!!! M-as uita mereu,pentru ca e interesant,afli lucruri noi,actorii sunt de exceptie si ma fascineaza ceea ce fac acesti criminalistii!! Pacat ca nu mai e Stella!
rudolph91 pe 16 Februarie 2012 20:34
Oare cat o vor mai tine?Sunt deja la al VII-lea sezon.
Ioana-Andreea18 pe 17 Mai 2011 11:29
Cel mai tare serial :X Ultimul episod din sezonul 7 a fost cel mai tare :X Mai vreau un sezon :((
monicutza_sweet pe 14 iunie 2011 00:36
sunt de acord cu tine :)
Milla pe 24 Mai 2010 16:33
Și pe mine mă captivează filmele, seriale sau cărțile despre crime și criminali, mistere și dezlegarea lor... bine că doar în filme poți vedea oameni atât de dedicați meseriei, dar cel puțin ipotetic e chiar drăguț.
melody10 pe 21 Mai 2010 21:56
Acest serial se afla printre preferatele mele, si cred ca este unul foarte bun nu numai prin legaturile si povestile din fiecare episod, dar si prin pasiunea personajelor fata de stiinte si dorinta de a triumfa mereu adevarul si dreptatea.
m2d2 pe 24 Septembrie 2009 15:59
foarte,foarte bun serialu....il ador.....:X:X:X:X:X:X:X
vajko timeia pe 12 Iulie 2008 16:04
ii un film de milioane,ma uit la iel in fiecare seara de luni pana joi pe protv este cel mai captivant film care are multa munca si mai ales succese cel mai vizionat film dupa parere mea.sper sa continuati tot asa cu cele mai bune seriale din csi.ny
gog emilia pe 29 Septembrie 2008 01:17
iubesc serialul il urmaresc sezon cu sezon ,si toate episodele nu am mai vazut asa ceva ma cucerit . imi plac mult actorii din serial sunt
foarte buni .serialul este mult mai bun ii dau nota 10 cu * felicitari tineti-o tot asa

fan csi pe 09 Iulie 2008 22:11
e cel mai bun film din cele pe care le-am vazut . nu vreau sa se termine.THE BEST
frank nicoleta pe 24 Mai 2008 20:21
e filmul care ma face sa astept toata saptamana pentru a-l putea urmari.e un serial intr-adevar interesant si captivant.
multe seriale in continuare.

5teVe pe 03 Decembrie 2009 15:45
in seria 6 dany ramane paralizat de la brau in jos pentru ceva timp si mai are doar 10%seanse de recuperare si moolte alte noi cazuri sooper marfa 10++++
CCMcCormick pe 31 ianuarie 2011 13:52
ce episod?
andutzu_andrei pe 20 Aprilie 2009 16:04
FORUM CSI
impreuna cu mai multi prieteni am facut un forum pentru cunoscatorii si pasionatii de CSI si nu numai...intrati si nu veti regreta ;) http://csi-forum.info/index.php
koko pe 21 Ianuarie 2009 19:38
este cel mai tare serial pe kre lam vazut deabia astept sa se dea noi episoade:D:D:*:*:-*:P:P:):):):);;)
:):)

maria minescu pe 12 Ianuarie 2009 19:42
foarte putine dintre serialele ce s-au produs in ultimii 10 ani egaleaza CSI...minunat!
TICAU pe 03 Martie 2009 00:14
E UN SERIAL FFF BUN ...MA BUCUR CA POSTUL AXN IL DIFUZEAZA
Vegetarian pe 24 Decembrie 2010 18:54
. . O politista din Romania care lucreaza de cativa ani la politia din New York , a confirmat la Prima tv in 24dec10 ca , ceace se vede in serial , exista in realitate , nu este fictiune , asa cum sunt majoritatea filmelor americane . Multi care au vizitat SUA si NY au fost dezamagiti ca nu au vazut urmariri ale politiei , impuscaturi etc .. In viata de zi de zi americanii sunt calmi , respecta legea , iar filmele arata exceptiiile , lucrurile greu de vazut . Filmele romanesti sunt printre putinele din lume in care se arata doar realitatea din Romania ( Moartea domnului Lazarescu etc ) , si foarte rar exceptiile . Deci CSI ar putea fi printre putinele filme romanesti facute in SUA !?

. . Ep 19 seria 6 lipseste in lista de episoade . A fost difuzat luni, 12 Iul 11 23:00 PRO TV . Intrun penitenciar un gardian care asista la moartea prin injectie a unui condamnat la moarte… citeşte

Andreea pe 01 Noiembrie 2007 16:29
C.S.I e un serial bine realizat,dupa parerea mea,si de fiecare data il urmaresc cu multa placere :)
Acnyly pe 7 iulie 2010 18:56
E un serial super tare deoarece te tine mereu in suspans..si normal..cel putin mie imi palce meseria de criminalist..:X:X:X