Păreri Crossroads

(2002)

Prietenii sunt pentru totdeauna

FreakDoll pe 19 August 2009 15:48
L`am vazut prin 2003 , deci nu mi`l mai amintesc perfect..Dar stiu ca nu m`a dat pe spate ..Banal
margott pe 15 Septembrie 2012 15:57
Un road-movie destul de modest in toate privintele : scenariu, actori, regie. Si totusi... e exagerata nota de 2,9, mie nu mi s-a parut chiar atat de prost, exceptand momentele muzicale care sunt enervante, in rest filmul e deconectant, agreabil. Despre Britney nu pot spune decat ca, desi a jucat decent, a facut o alegere buna cand a renuntat la actorie, de altfel Crossroads fiind singurul ei film.
tamasbia pe 07 Decembrie 2010 17:35
prieteni pentru totdeauna
imi place si vreau sal vad e bun si imi place foare mult britney spears
turtles pe 08 Mai 2010 23:32
zmeura de aur primita de britney pentru rol spune totul despre film; l-am vazut cand eram mai mica...atunci mi-a placut:)) insa...modest de tot :D:D
Madyss pe 05 Martie 2012 02:34
Un film dragut...nu am fost prea incantata de scenariu,ci de Britney Spears in rol :)) Si ea era atat de frumoasa si tanara:)) imi e dor de acea Britney:x
florescu andreea pe 03 Octombrie 2002 00:00
cand apare si in romania?as dori,daca se poate,sa ma anuntati in caz ca apare...e un film interesant si ar putea avea ceva incasari avand in vedere popularitatea cantaretei.
cosmin_kedii pe 06 Februarie 2013 09:16
arata realitatea și stresul găsite între o familie ,Britney Spears aduce la viață și exuberanță în rolul lui Lucy. Crossroadsnu e un film prost. De fapt, aceasta este de fapt bun pentru un debut de către un star pop
arnoldroland pe 03 Septembrie 2010 20:57
Acest film trebuie urmarit doar pentru ca e cu Britney, favorita mea.

Film - Crossroads

Crossroads