Păreri Bodyguard

(2011)

Bodyguardul

Lilika_kiss pe 18 Februarie 2012 16:31
O adevarata capodopera..Filmul e bun,m-a lasat fara cuvinte...Kareena e super,joaca minunat
larisa01 pe 21 Octombrie 2011 12:59
....
bunicel filmul....oricum m-am uitat la el numai ptr ca joaca salman khan in el...:)
sallely pe 4 februarie 2012 01:54
nu bunicel este foarte bun dar a picat pe mana unor necunoscatori ca voi ,este unul dintre cele mai frumoase filme ale lui salman iar coloana sonora si videoclipurile sant mai mult decat superbe ,merg direct la inimile celor care vad acest film dar gusturile nu se comenteaza.si respect parerile celorlalti.mie una mi-a placut si ma uit cu placere la un film inidian de calitate.chiar daca sant fan salman khan .
remus_escape pe 11 septembrie 2012 19:33
bon ..... o comedie romantica
pufa1pufa2 pe 30 Octombrie 2011 11:57
Este un film bunicel , intradevar
Nu mi-a placut cum a jucat Salman . Mi s-a parut foarte inexpresiv in interpretare.
Mi-a placut in schimb cum a jucat Kareena , este o mare artista si subiectul filmului
( desi aduce putin cu KKHH al lui SRK ) , iar coloana sonora de la Teri meri m-a lasat fara cuvinte.Dupa ce am vazut filmul cam o saptamana numai asta ascultam pana cand a aparut pe net informatia ( si videoclipul )in care se demonstreaza ca de fapt melodia este o colinda romaneasca interpretata de Cleopatra Stratan.
O bila alba si pentru noi.

robert1000 pe 23 Februarie 2014 03:23
Un film pe care-l vei viziona in mod repetat
O poveste de dragoste foarte frumoasa, presarata cu momente comice, dragute, actiune si muzica foarte placuta. Un film foarte dragut, pe care personal l-am vizionat de foarte multe ori. Te capteaza instantaneu, si te tine in fata tv-ului pe tot parcursul sau.
De asemenea contine cateva momente emotionante, care mi-au placut foarte mult.
Salman Khan a jucat foarte bine in film, a intrat perfect in rolul baiatului simplu, inocent, care se indragosteste de o fata fara a avea posibilitatea de a o vedea in carne si oase. Nota 10

Razvan600 pe 30 Noiembrie 2013 21:10
Un film bun, mi-a placut mult cum a jucat Kareena Kapoor.
denny_tabra pe 13 Aprilie 2019 00:50
Foarte frumos filmul! Îl recomand cu încredere iubitorilor de filme indiene
AndreBlack pe 03 Februarie 2016 23:19
Bodyguard
Foarte frumos filmul . L-as mai vedea inca o data . Salman Khan si Kareena Kapoor fac o echipa de exceptie . De vazut ! Il recomand !
ferrari_fernando pe 24 Octombrie 2015 18:09
Un film care poti sa l vezi de 10000 de ori
Mie mia placut foarte mult , totusi as fi vrut sa se intalneasca direct cu Chayya .Va mai recomand doua filme Om Shanti Om si Ghajini .Cine mai stie filme gen astea 3 va rog lasati mesaj
user-5e75ebb72f5df pe 21 Martie 2020 12:33
Ciao. Unde pot vedea filmul. ? Nu reusesc sa il gasesc
Utube pe 25 Decembrie 2011 14:30
Puţine motive de vizionare
Recomandat celor care îndrăgesc filmele indiene şi atât. Pentru celelalte categorii de iubitori de filme va părea plictisitor. Povestea de iubire, acţiunile şi intriga se potrivesc contextului asiatic al poziţionării acestora, dar sunt total desuete pentru europeni sau americani. Scenele de bătaie sunt un fel de mixaj între cele din Matrix, Curierul şi Unicul. Personajul principal afişează o discrepanţă iritantă între momentele de antrenamet şi de luptă amplificând senzaţia de ficţiune şi deteriorând aura de protector infailibil a acestuia.
Filmul este burduşit cu momente care se doresc a fi comice dar de departe par ilare alunecând mult spre ridicol şi penibil. În schimb coloana sonoră pare destul de reuşită cu melodii inspirate şi ritmate.
Nu îl recomand cunoscătorilor şi celor care au o fărâmă de pretenţii de la un film.