Păreri Blade: Trinity

(2004)

KeeNnT pe 21 Iunie 2008 15:47
Eu nu inteleg de ce in Blade 3 Dracula isi deschide dinti si cavitatea ca,in Blade 2 Fiul lu` ala era facut genetic sa i se deschida gura asa! (se cam bat in cap astea 2!
vlad marius pe 11 Decembrie 2006 13:04
foarte tare seria blade sper sa continue cu ele.
bizonul pe 1 aprilie 2017 07:04
Mai, esti prost ?
bizonul pe 31 august 2018 07:33
Vad eu ca nu esti singur pe aici. "Prosti da multi Maria Ta".
cosmin742000 pe 02 Februarie 2017 08:55
O porcarie ca aproape orice film despre vampiri................
plesa andrey pe 02 Martie 2009 01:59
este fain filmu dar vreu sa vad si partea a II a k asa nare niciun ros k tot no sa inteleg nimic dar totusi este interesant dar are un defect mai mult imi placea actourul celallant juca mai fain:((
AlexandruDragosStegaru pe 25 Ianuarie 2016 14:15
niggeremall pe 20 mai 2020 23:31
si mie
aaaaa.. VAMPIRU!!! pe 22 Februarie 2005 18:57
intr'adevar cel mai tare film din toata seria.. cam fortzate anumite faze.. dar totusi foarte reushit si destul de captivant
dynamoalyn pe 04 Februarie 2005 21:54
este tare de tot ,l-am vazut acu'2 luni si este cel mai tare din toata seria.film de 5 stele.pa!!!!!!!vizionare placuta
XxRedBullxX pe 09 Aprilie 2014 08:44
Blade: Trinity
Foarte bun, la fel de bun ca și celelalte doua. Partea acesta a avut și putina comedie fata de celelalte parți, gen : Ce perversa își ia la blonda :)) [ minutul 43:40 ]

Danica si King fac aproape tot filmul cu replicile lor, în special scenele de comedie. Danica asta... are colti si la pasarica :))

Film foarte bun, întreaga serie este foarte buna, merita văzuta.

alin_06 pe 14 Februarie 2010 21:36
Un film excelent. Mai ales finalul cand se lupta cu Dracula.
claudiu-daniel pe 12 Martie 2009 22:35
bun filmul merita vazut are si efecte speciale destul de bune cred eu.
electro_deva pe 18 August 2008 23:04
pericol rau fain
gaga pe 20 Iunie 2008 20:18
misto filmul.mi-a placut mai ales lupta finala si actiunea in general.fain ca a jucat si triple h
cosmin ciornohac pe 31 Martie 2007 11:29
filmul e bun,coloana sonora e de 5 stele si,efectele speciale cool si gagica......
Sneaker_Tomy pe 24 Februarie 2005 12:07
toate trei partzile is faine da ultima Trinity ii super,imi place ca are soundtrack-uri tri-hop sper ca va fi si partea a patra
ghitta liviu pe 17 Februarie 2007 15:36
FILMUL BLADE DUPA PAREREA MEA ESTE CEL MAI FAIN FILM.EU NU CRED CA NIMENI MU SA PUTUT UITA LA EL CAND A APARUT
andrei_oarga pe 20 Octombrie 2022 20:28
Personal mi se pare o încheiere buna pentru trilogia Blade,scene de acțiune reușite iar Wesley Snipes din nou excelent,Ryan Reynolds si Jessica Biel au făcut o treaba buna la rândul lor,merita vazut mai ales de fanii acțiune si horror!
MikkaelWolfganger pe 22 Noiembrie 2013 18:47
Blade, Deadpool si Tim Curry
Ce au in comun cele 3.Ei, e un film cu Blade in care Ryan Reynolds isi facea junioratul pentru rolul din Deadpool, avand un villain care mie mi-a adus aminte de Darkness-ul lui Tim Curry din filmul Legend.

Filmul este rau.Scris prost, cu detalii insignifiante prezentate de pe larg, care nu aduc nimic bun povestii, cu apartii si dispartii subite de personaje, cu acting indoielnic, cu personaje agasante, cu Triple H, cu niste caini vampirizati si cu o repetitivitate in actiuni ce rivalizeaza cu Mario.

Nu plictiseste, dar nici nu se ridica de nicio culoare la inaltimea predecesorului.Ofera ceva trosneli ieftine, 2-3 glume mai de Doamne ajuta(de la Snipes, nu de la Reynolds) si mai pluseaza cu o prezenta feminina,care desi falseaza groaznic la capitolul acting e placubila,

Un film de luni spre marti pe ProTV.

Infinity pe 27 August 2013 01:25
Blade - Trinity (2004)
Deja au cam lungit-o cu povestea in aceasta parte. Oricum, a fost placuta si aceasta ultima parte. Actiunea nu a lipsit deloc si in plus au fost si cateva scene comice.
cosmin_kedii pe 24 Februarie 2013 16:53
Foarte diferită de primele două părți , Blade Trinity este totuși un film excelent cu scene de acţiune care îţi taie respiraţia
monu pe 21 Decembrie 2012 00:03
Super
Suppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
catasmile17 pe 15 Mai 2012 23:58
Un film frumos. Mi-a placut ideea de a-l vedea pe dracula in acest film :D
Merita vazut.

xerses pe 15 Mai 2012 21:03
Mai sofisticata povestea, m-a bucurat aducerea in prim plan si a celebrului Dracula..
DjAlleX pe 29 Februarie 2012 20:36
Bun film
Frumos film, aparitia lui si-a meritat de-a dreptul votul si castigul nostru.
irimescuirinel pe 12 Ianuarie 2012 16:56
Cel mai Bun din serie.
Unele scene de acțiune sunt super tari. Iar evolutia ca sa reziste la lumina foarte interesanta. Finalul beton.
alex_il_fenomeno pe 01 Ianuarie 2012 11:32
o alta parte la fel de buna ca si primele doua , in care Wesley Snipes iese din nou la inaintare ca vanatorul inversunat de vampiri . trebuia ca si regele vampirilor din toate timpurile sa beneficieze de o partitura in film , iar cum situatia nu putea sta roz deloc , Blade a beneficiat si de niste ajutoare , in personajele interpretate remarcabil de actorii Jessica Biel si Ryan Reynolds . cred ca merita urmarit , deoarece a fost peste asteptari .
johny_rullz pe 19 Noiembrie 2011 05:42
Frate cat de tare poate fi ryan reynolds in filmul asta :)))
MNarcis pe 14 Noiembrie 2011 09:02
Mai slab ca primele 2 dar merita si aceasta parte vazuta, interesanta ideea reinvieri lui Dracula, si am asteptam pe tot parcursul filmului batalia dintre Blade si Dracula (desi stiam ca binele va iesi invingator), are destula actiune, merita vazut!
kakapiciu pe 05 Septembrie 2011 01:30
Primele doua parti au fost mult mai buna parerea mea. Acum Blade are prieteni noi care au aparut din flori...
Vorador pe 19 August 2011 22:13
The worst film in the series
Fata de primele doua din serie,acesta este cel mai slab.
boogy_rdfg17 pe 02 Iunie 2011 22:43
Blade...ready to die?
I was born ready motherfucker!...cea mai tare replica!

FlorinMovieFreak pe 30 Martie 2011 08:08
Un film bun .. care merge pe aceeasi linie cu precedentele .. multe scene de bataie .. some car action .. plus ca Ryan face juma de film .. e tare caterinca omu :)
superman67 pe 06 Februarie 2011 21:31
genial film :X:

foarte tare replica si bineinteles si scena : "fuck me sideways" :)))

chiba_florin pe 31 Decembrie 2010 17:59
Un film SUPER SUPER SUPER SUPER obligatoriu de vazut O capodopera
aduce shi actori noi

martinez pe 14 Septembrie 2010 14:29
foarte bun
taote au fost foarte frumoase in special asta ..sper sa mai continuie
Octaz pe 20 August 2010 15:39
De la inceput mi'a starnit intereseul , filmul este cu mult mai bun decat celelalte.Foarte surprins placut am fost cand l'am vazut pe Triple H (in rolul lui Jarko Grimwood) - celebrul wrestler - jucand in acest film.Acelasi lucru pot sa il spun si despre Jessica Biel. Iar ca o concluzie,am cam vazut diferenta dintre un film MARVEL (acesta) si celelalte 2 pe care le pot cataloga putin plictisitoare spre diferenta de acesta .Faza cu Dracula a fost inventata de ei in totalitate
miss_amelie pe 29 Iulie 2010 15:31
mi-a placut combinatia Wesley-Ryan-Jessica, dar povestea cu Dracula e trasa de par rau de tot. Dracula e mitul nostru, ce sa caute in Siria?
lumaxya pe 16 Iulie 2010 16:26
SI cu acest film se incheie seria Blade. Pacat. Foarte bun si acest film. Efectele speciale ma uimeau de fiecare data. Bravo:).
Mihai2508 pe 01 Iulie 2010 20:42
unul din filmele cu vampiri foarte reusit plin de actiune
drake pe 31 Ianuarie 2005 18:41
Dracula? esti un pic dus cu pluta...era vorba de drake...stramosul lui dracula...si l-au gasit in irak...asta nu inseamna ca este irakian...incearca niste ochelari si o pareche mai buna de boxe!
Badiu Sorinel pe 31 Ianuarie 2005 08:42
este cel mai "beton"film pe care l-am vazut
transhatoru pe 25 Ianuarie 2005 20:48
E cel mai tare dintre Blade-uri in sfarsit au muncit si ei la grafica de am vazut si eu mai multi vampiri decupati
Sabia aia Uv a fost cea mai tare
De ce am eu impresia ca au lasat loc pt Blade Fourtinity
A lipsit in asta o discoteca cu muzica tare de tot cum a fost in Blade 1 si 2

axxeylla pe 21 Ianuarie 2005 17:19
yo am vazut filmul shi e super se ridica cam la nivelul lui blade 1 dar ma sus putin ,oricum e supe :P sper sa va placa shi voua dupa mine kiar merita sa fie vazut deci ne vedem la premiera pe 11.02.2005 pa pa aveti grija de voi pupici }{
mrejeru daniel pe 15 Ianuarie 2005 14:46
am vazut Blade Trinity si a fost o reusita,
deoarece au un actor bun ;Welei Snipes.

neagu andrei pe 13 Ianuarie 2005 10:14
prima parte a fost dementiala dupa parerea mea a revolutionat filmele de actiune mai ales la sfarsit cand boss-ul vampirilor a fost taiat in doua. in a2 a parte s-a exagerat putin cu efectele speciale dar mi-a placut chiar mai mult decat primul.iar partea a treia nu am vazut-o dar am inteles ca e super
djcristi pe 10 Ianuarie 2005 21:37
Filmul este super din punctul de vedere al efectelor speciale si al actiunii este mai bun decat 1 si cam egal cu 2. deci nu mai aburiti copii mici ce sunteti si mita tu sa nu vorbesti si sa nu te bagi ca ai sub 14 ani...
L0rdShad0w1 pe 07 Ianuarie 2005 23:50
nu-l ascultati c anu stie ce zice :D dar merita 5*
blade trinity the best!

Cristi X pe 06 Ianuarie 2005 17:45
Desi nu se compara cu Blade 2, merita 5 stele. Are faze super tari, mai ales cand ii toarna.
Redman pe 04 Ianuarie 2005 16:08
Bai Giovanni mai intereseaza-te si dupa aia mai vorbim.Am citit la cinenews aici pe Cinemagia despre Dmx ca s-ar putea sa joace pentru ca ar fii mai ieftin pentru ca Wesley Snipes nu mai vrea sa joace.Mai citeste si tu prietene nu arunca cuvinte pe degeaba pe aici ca sa te faci remarcat.
giovani pe 04 Ianuarie 2005 15:15
bai ala care ai spus k o sa fie blade 4 dar cu dmx ceai esti nebun asta e singura parte e trilogie frateeeeeee, o sa fie mishto filmu ce avetzi cum sa fie nasol
bill_the_butcher pe 19 Decembrie 2004 23:32
filmul contine scene de actiune mediocre iar blade, nu pare atat de dur ca-n celelalte filme, cu exceptia, poate a 2-3 scene.
pe de alta parte, van wilder face niste poante prea tari.
totusi parca nu sta bine unui film blade sa fie atat de amuzant.