Păreri Billu Barber

Billu barbierul

danflorypepsi pe 06 Februarie 2011 00:14
un film cu srk de exceptie ,muzica buna,trebuie vazut
bizonul pe 19 septembrie 2011 08:11
Maninci castane.Apropo cum stai IQ.
danflorypepsi pe 24 noiembrie 2012 21:24
Clar esti basist ,asculta-i sfatul si emigreaza sau uita-te pe hbo,apropo lasa tasta caps lock cand scrii pe net, si nu te mai uita frate la turcisme ca o dai in tiganisme
Butterflies pe 09 Noiembrie 2010 14:48
un alt film superb al indienilor .....
la inceput nu mi s-a parut cine stie ce mare film ...
insa pe la sfarsitul filmului cand multe secrete au iesit la suprafata ..... a facut ca filmul sa prinda o frumoasa culoare.
este un film interesant ce merita vizionat

alex_il_fenomeno pe 08 Septembrie 2012 08:36
a fost un film bun deoarece a avut alte rezolvari , nu doar o bataie din degete si gata , si de asemenea si un dramarism neobisnuit pentru asemenea productii . protagonistul s--a descurcat uimitor , iar de Shahrukh Khan nici nu mai vorbesc , reusind sa aiba din nou o prestatie impresionanta . iar presiunea care tinde sa stea permanent pe umerii lui Billu este enorma ! nu are cum sa nu te captiveze un asemenea film , atat de bine realizat si de reusit .
ralucan123 pe 03 Septembrie 2017 20:18
Nu inteleg treaba cu IQ-ul nu din filme inveti si din citit si invatat ,ce este rău în a te uita la un film odată la 3-4 zile ține 3 ore și daca te scoli la ora 9 iti ajung 7 ore ai timp sa și înveți , iar nimeni nu a spus ceva de "o floare și doi grădinari" acesta este invechit dar totuși este din 1969 dar aceste filme nu ,nu am nimic cu cei care nu l-e plac dar sa nu mai comenteze.
The_Lawyer pe 12 Decembrie 2015 21:51
Excelent
Este un film de excepție. Mi-a plăcut foarte mult. Recomand tuturor.
udreaa pe 27 Ianuarie 2013 15:45
frumos recomand ,ami plac filmele dfe genul acesta sunt chiar frumoase
bizonul pe 19 Septembrie 2011 08:09
Rugaminte
Filmele indiene sunt de domeniul anilor 70,astazi nu-si vad rostul. Atitea productii si voi veniti cu "O floare si doi gradinari"? Terminati cu astfel de filme ,macar in orele de virf 20-22.
danflorypepsi pe 1 octombrie 2011 16:45
oare tu cum stai cu IQ-ul ??????????