Păreri Baywatch

(2017)

Baywatch

giovanny72 pe 05 Iunie 2017 18:39
Decolteuri, costume de baie mulate, muschi, o gluma cu un penis la vedere si..cam atat...Asteptati sa apara pe net, nu va grabiti la cinema...
TheJesus pe 25 Mai 2017 05:24
Merita o fuga la cinema, nu e o capodopera sau un film obligatoriu de vazut, dar are momentele lui cu un peisaj pe placul oricarui barbat.
lavvw pe 2 iunie 2017 16:32
buna asta :)) ..am sa imi duc si eu iubitul
TheJesus pe 19 iunie 2017 01:41
In Romania a avut atunci premiera ;)
Movie-Picnic pe 05 Iunie 2017 10:15
Nu stiu ce sa zic... pierdere de vreme? Cred ca asta e cuvantul. Si multe glume cu penisuri.

Review aici:

Dragos.87 pe 07 Iunie 2017 21:37
Relaxant
Adineauri l-am vazut la cinema si mi s-a parut destul de ok.Exact cum m-am asteptat sa fie:de vara,relaxant cu multe faze si dialoguri amuzante.E drept ca are un scenariu slabut dar este un film ok pentru ca are un ritm constant care te bine dispune pe tot parcursul lui.Il recomand cu mare incredere.
Neversea pe 16 Iulie 2017 12:08
Un film de comedie foarte Bun,relaxant iar The Rock niciodată nu dezamageste
FunnyX pe 11 Iunie 2017 18:33
Va e dor de plaja, de mare? Numarati zilele pana la vacanta de vara? Atunci va recomand acest film. Nu e vreo capodopera, insa are momentele lui reusite. In plus: peisaje frumoase, mai ales pentru barbati. :d
Bogdan.Alexandru pe 25 Iunie 2017 10:32
Un protagonist desprins parca din filmele SF
Din 10 filme sau cate rulau ieri la cinema, l-am ales pe asta. Am vazut Dwayne Johnson, am vazut peisaje superbe, mi-am adus aminte de mare si am zis ca trebuie sa vad neaparat acest film.

Filmul, l-as pune putin mai jos de mediocru. E evident ca nu are o actiune complexa sau niste replici extrem de inteligente sau un scenariu care sa iti dea putin de gandit. Nu-l consider nici chiar o pierdere de timp cum am vazut mai sus prin comentarii. E un film usurel, de vazut intr-o seara in care nu ai ce face. Daca nu "consumi" doar filme de genu', eu zic ca este ok sa mai vezi din cand in cand cate unul.

Film tipic american: final fericit, foarte multe glume despre penis (la cateva faze chiar am ras), tate, buci si un protagonist desprins parca din filmele SF, pe care nici focul nu poate sa-l opreasca.

Cred ca merita sa-l vedeti la cinema doar in lipsa de… citeşte

missaiwi pe 21 Iunie 2017 16:02
Bun ! Vara,soare, plaja si salvamari in actiune...pe genul nostim. M-am relaxat si amuzat privindu-l.
xerses pe 13 Iunie 2017 16:36
Un film usurel, care nu te provoaca, dar iti ofera niste secvente nostime si placute pe alocuri.
Manusa pe 11 Iunie 2017 20:24
Un film bun, care m-a binedispus. Are actiune, tipica unei comedii, actori foarte buni si destule momente amuzante. Eu zic ca este o comedie reusita, care merita vazuta.

Feedback