Păreri Batman

(1992)

Batman

alex_il_fenomeno pe 18 Noiembrie 2011 15:47
este desenul copilariei mele , si de departe unul dintre cele mai bine realizate ! nu pot sa uit cu cata nerabdare asteptam fiecare episod , zi de zi ! cred ca atunci oricine ar fi vrut sa fie Batman , curajosul luptator pentru dreptate si spaima raufacatorilor ! astfel de seriale de animatie , care incurajeaza dreptatea si creeaza idoli , ar trebui vizionate de copiii din ziua de azi , nu toate tampeniile care ruleaza acum pe canalele de desene animate !
Vorador pe 13 Mai 2011 20:52
Cea mai buna animatie din seria Batman,mult mai buna decat ce se afla in zilele noastre la tv,pacat ca multi din copii din ziua de azi nu cunosc aceasta animatie
LavyBogdy pe 03 Mai 2010 15:45
Anii '90 au fost cei mai tari ani in materie de animatie.Desi avem de unde alege cand vine vorba : Swat Kats;Captain Planet;The Centurions etc,Batman e de departe preferatul meu.Eram foarte fascinat de tot ce facea el,arme,automobil. Superb!!
bugs pe 27 Martie 2011 11:25
Cand eram mic fiecare episod il stiam ca pe propria mea palma.Nu ratam niciunul.
sarrpe pe 15 Februarie 2011 22:36
Toti copiii cand erau mici se credeau batman, deci clar k e o animatie splendida
NmpN pe 07 Iunie 2012 00:42
Superb! In anii 90 chiar se faceau desene frumoase ....nu ca acum
cristi23 pe 08 Februarie 2011 16:09
serialul serialelor...........
este cel mai bun serial animat de cand exista tv-ul.orice cinefil care se respecta ar trebui sa vada macar cateva episoade din acest magnific serial premiat cu un premiu emmy,un serial plin de aventura,mister cu o paleta larga de personaje realistice si fantastice.
este considerat si astazi ua din cele masi bune seriale ale tuturor timpurilor,indiferent animat sau pe viu
merita vazut

kanibalo pe 29 Mai 2010 11:27
foarte tare animatia cu batman ,la vremea sa a fost adevarata capodopera.
ancutza200 pe 31 August 2012 21:36
desenele sunt geniale dupa mne :D sincer le-as vedea la nesfarsit
Tyybi1 pe 24 August 2012 09:03
Un super serial de animatie. Foarte bun... Pacat k nu se mai difuzeaza.
cosmin_kedii pe 05 August 2013 12:17
Una dintre cele mai bune serii animate. Cu personaje carismatice. Cele mai bune adaptări de benzi desenate în desene animate
xerses pe 19 Decembrie 2014 10:33
Ma numar printre cei care am "gustat" din plin din aceasta poveste.
estera12 pe 06 Septembrie 2010 13:04
Un serial de animatie care cred ca place doar copiilor.