Păreri Bajrangi Bhaijaan

Cristeabianca pe 18 Octombrie 2015 16:05
Filmul este superb!
ana_maria_chezu pe 07 Aprilie 2016 03:13
Exceptional
Acum am terminat sa il vad am si ras la el si am mai si plans la el da la final ma bufnit plansul rau nu sunt aici stelute la cate ar merita filmul asta merita vazut nota 1000 il recomand cu incredere, si saracul cate indura ca sa o duca pe fata acasa!
marius7x pe 06 August 2015 21:57
când ?
Cand o sa vedem pe ecrane la timp si blockbuster-ele din alte teritorii decat US? Acest film de exemplu, PK, Ode to my father (Coreea) etc. Babysitting (Franta) a avut premiera dupa 1 an in Romania!
In Franta, Spania, Olanda Bajrangi Bhaijaan a avut premiera in aceeasi zi ca in India (17.07), deci s-ar fi putut si la noi. Nu zic ca ar fi facut 40 de mii de spectatori, dar sigur batea Entourage si alte filme de care nu avem nevoie pe marele ecran.

satmareana pe 30 Iulie 2015 16:47
Un film excepţional
Fimul este emoţionant, foarte bine realizat,cu o interpretare de excepţie a actorilor.
Aisha5496 pe 29 Ianuarie 2017 17:39
Nu sunt adepta filmelor indiene, chiar le urasc, la fel si pe cele turcesti, insa la acest film.. "am jelit".. e cel mai frumos film pe care l-am vazut!!
Criss1302 pe 13 Martie 2016 03:26
SUPERB
EXCELENT FILM!!!!
RECOMAND CU TOT SUFLETUL SA IL VEDETI....AM SI PLANS AM SI RAS ,DAR A FOST SUPERB!!!!!
NOTA +10 ( CEA MAI MARE NOTA POSIBILA)

Tyybi1 pe 30 Noiembrie 2015 18:33
E wow, cand auzeam de filme indiene nici nu ascultam si acum imi dau seama ca am gresit. Filmul asta chiar a avut de toate. Chiar il recomand !
alex_... pe 07 Aprilie 2017 22:42
mizerie indiana
cadre indiene, emotii false, lacrimi de crocodil, mizerie muzicala pe fond rosu, joc actoricesc necredibil si incredibil de prost
prin comparatie, Lantul amintirilor e genial

eu_ovy pe 09 Februarie 2016 23:58
superb,iar dulceata cea mica..iti vine sa o mananci !
nota 10

maria_octavian_daniel pe 14 aprilie 2016 18:21
Da , o papusa de fetita
V.D.Catalin pe 06 Decembrie 2015 01:35
Filmul asta m-a lasat fara cuvinte :))! Pacat ca l-am vazut singur ,plangi fara sa vrei!
Vreau sa vad reactia mamei mele cand o sa il arat! :)) Pffff!

yanysboy pe 29 Noiembrie 2015 12:12
un film exceptional
aashiqui 2 si acest film mi se par cele mai bune din cinematografia indiana. recomand acest film cu multa caldura.
maria_octavian_daniel pe 23 Noiembrie 2015 13:36
Acest film m-a emotionat la maxim (Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr filmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm)
andrei_radu_m pe 20 Octombrie 2015 20:56
:D i-au intrecut pe americani
cliseele americane au fost sparte! (y)
Un film care are toate ingredientele folosite de catre americani de-a lungul timpului. Actorii si-au facut treaba, iar Mititica este o scumpete :)
Nu pot sa nu constat ca Salman Khan a devenit un fel de "soldatul rus"/ sau Kim ir sen / in sensul ca este folosit in toate filmele indiene, nu vezi o reclama la un film indian in care sa nu fie present.

CameliaN pe 17 Octombrie 2021 00:24
Minunat film!Chiar foarte frumos și emoționant în același timp.
Aishor pe 10 Noiembrie 2019 12:42
Un film superb. Puştoaica din film e delicioasă. Actori frumoşi şi talentați, foarte expresivi. E primul film indian la care mă uit şi m-a impresionat profund. Nu mă aşteptam să fie aşa bun.
corinamandescu pe 10 Noiembrie 2019 01:15
un film despre calitatea de om ce iti reda increderea in ideea de umanitate. poate nu suntem cu totul pierduti.
mirceaaa pe 12 Iunie 2016 20:08
Salman Khan "un fel de" Ghandi
Salman Khan a fost condamnat in mai 2015 la cinci ani de închisoare cu executare, pentru acuzaţia de ucidere din culpă după ce, în urmă cu 13 ani, a lovit mortal cu maşina un bărbat şi a fugit de la locul accidentului.

Actorul ar fi trebuit să fie încarcerat vineri, însă, în urma apelului său, Curtea Supremă a decis suspendarea punerii în aplicare a condamnării acestuia până în luna iulie, când vor avea loc audierile în acest caz.

Decizia a fost primită cu urale de fanii starului indian care se aflau în exteriorul tribunalului la momentul anunţului deciziei judecătorilor Curţii Supreme.

In decembrie acelasi an a fost achitat deoarece acuzarea nu a reusit sa dovedeasca faptul ca actorul era la volan in noaptea accidentului. In tot acest timp, Khan a sustinut ca nu s-a aflat la volan si ca bolidul era condus de soferul… citeşte

DMGroup pe 12 Martie 2016 20:49
Fratele Bajranji
Povestile incep aici !

Un barbat nobil incearca sa duca o fetita pakistaneza muta
inapoi in patria sa natala, pentru a se reuni cu parintii ei.

AndreBlack pe 06 Decembrie 2015 22:28
Foarte frumos filmul . Foarte emotionant dar are si unele momente de comedie iar muzica si dansurile lor sunt superbe . Mi-a placut foarte mult . Merita vazut , il recomand !
cosmin_zamfir pe 06 Noiembrie 2015 14:24
Un film foarte bun
Acest film indian, este unul dintre cele mai reusite din intreaga serie. Un film care are de toate: comedie, actiune, suspans, emotie, drama....etc. Un film de nota 8-9 cu siguranta!
pceli2007 pe 11 Octombrie 2016 23:33
Filmul ne spune clar: trebuie sa fii putin retardat ca sa ai curaj sa te duci in Pakistan. Fetita e 100% indianca si nu pakistaneza, iar finalul e de-a dreptul utopic.