Păreri Avenida Brasil

(2012)

Avenida Brasil

monique_condan pe 15 Februarie 2016 13:30
Schimbarea orei de difuzare si nici o reluare a episodului anterior arata neseriozitate din partea postului si indeparteaza pe viitor pe cei care il urmaresc.
dan.apostol pe 5 martie 2018 20:01
Asa este !
sonya1965 pe 18 Martie 2016 17:24
de obicei asa fac cei de la Acasa
De obicei asa fac cei de la Acasa....nu am mai urmarit de mult o telenovela...si acum incepusem sa ma uit la Avenida Brasil...dar ca intotdeauna au modificat ora si dau mai putine episoade ,fara sa dea reluare...mare tampenie ...nu inteleg ce politica tampita duceti ,voi de la Acasa??????...de ce faceti tampeniile astea,,,credeti ca ne uitam la cea pe care o puneti in locul celei la care ne uitam...prostii....maturizati-va sau schimbati seful!
oana_moldoveanu pe 15 Februarie 2016 20:33
Nu mai modificați ora de difuzare. Reveniți la ora de dinainte. Nu e corect sa modificati la un serial aflat în difuzare. Lumea se va uita la alt canal . Dovediți neseriozitate!
miranda_erika_orosz_moldovan pe 15 Februarie 2016 20:23
Dezamagire totala ! Se schimba ora de difuzare..hai sa zicem, dar sa lipseasca reluarea e complet neseriozitate. E un serial interesant pe care uneori seara il pierd dar ma bucuram de el a doua zi. Nu am vazut sa se fii anuntat schimbarile. Ar trebui putin lucrat la capitolul acesta