Păreri American Ultra

(2015)

American Ultra: Agent descoperit

NOVEMBER pe 28 Septembrie 2015 15:36
Mari asteptari...
Il asteptam! Dupa trailer parea foarte interesant, insa pana la urma e o parodia nereusita...
bondarenko pe 15 Decembrie 2015 20:37
Film Imbacsit fara stralucire . Jeg slinosenie scandal stres neliniste
AndreBlack pe 09 Octombrie 2015 14:21
American Ultra - Agent Descoperit
Destul de bun filmul , mie unul mi-a placut foarte mult . Are actiune din belsug iar momentele de umor nu lipsesc iar actorii isi joaca rolurile foarte bine cu o poveste foarte interesanta ! Merita vazut !
kakapiciu pe 07 Februarie 2016 12:55
Nope. As prefera mai degraba sa revad un documentar despre cum creste iarba decat sa ma mai uit odata la acest film.
sirbogdann pe 12 Octombrie 2015 11:26
ceva diferit
nu e de pierdut ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SYNDJ pe 04 Mai 2016 00:41
Ce a fost asta? :))
Genul de film PARODIE nu există? Pentru că eu cred că acolo s-ar încadra cel mai bine. Nici nu ştii ce să crezi la început; că e comedie, că e treabă serioasă...
Pe Jesse Eisenberg sunt obişnuit să-l văd în roluri de om plictisit, dar nu a fost şi cazul aici. A jucat destul de bine; mi-a plăcut.

Nici nu ştiu ce notă să-i dau. :)) Îi dau un 5 ca să nu se supere nimeni. :D

Cristina2000 pe 14 Octombrie 2015 22:18
Mie mi-a placut. Il recomand
straker812 pe 12 Septembrie 2015 23:50
asa si asa
nu e impresionant, aceeasi poveste cu actori cunoscuti Topher Grace ma face sa il tratez drept comedie datorita lui That '70s show
isabela_isa pe 16 Ianuarie 2016 00:36
A fost un film pe care l-am asteptat cu nerabdare si care mi-a placut. Am fost surprinsa sa vad ca nu a fost primit foarte bine de catre public, insa din punctul meu de vedere el merita vazut. Are secvente amuzante, personaje interpretate credibil si o poveste interesanta.
Why not?

xerses pe 01 Ianuarie 2016 17:01
Comedie... mai mult lipsa... in res scene de actiune reusite, dar cam atat.
Costirik pe 04 Decembrie 2015 02:25
Cateodata astepti de la un film doar actiune simpla, fara complicatii, fara detalii inutile: de unde a venit, ce mananca, unde se c..a.Filmul asta iti ofera acest lucru, daca il privesti ca simplu entertainment;)
cosmin742000 pe 20 Iunie 2017 09:15
Nu pot sa inteleg cum o actrita de certa valoare cum e Kristen Stewart se risipeste in filme de genul asta , hai in Twighlight Saga inteleg ca a fost vorba de multi bani, dar in asta?
claudiu-daniel-lugoj pe 08 Martie 2016 01:00
Monument de prostie acest film.Nu se poate numi film aceasta prostie nu secenariu nu tu poveste,absolut nimic nu e de el,cat despre comedie nici nu se pune problema.Unul din cele mai slabe filme vazute in ultimi ani.Regret ca am pierdut o ora si jumatate sa ma uit la o asemenia prostie.
omucuvaloare pe 27 Decembrie 2015 20:29
alekz26 pe 28 Noiembrie 2015 03:57
asa si asa
filmul se aseamana mult cu ''Lucy'', dar nu a fost atat de interesant ca acela.
Sorin87 pe 17 Noiembrie 2015 18:43
Foarte interesant filmul prin multitudinea de arme pe care le foloseste Mike Howell pentru a elimina inamicul
catalin_ionut_23 pe 14 Noiembrie 2015 17:37
Foarte bun,recomand!
Foarte bun filmul ,multa actiune impuscaturi ,a fost si comedie mie mi-a placut .Il recomand ,merita vazut!

Film - American Ultra

American Ultra