Păreri A Man Apart

(2003)

Pe cont propriu

Makaveli13 pe 08 Octombrie 2010 10:08
foarte bun filmul
poate era mai bn sa nu mai comenteze unii !!!
sunt filme bune de care se spune ca sunt proaste doar de dragu de a comenta si sunt filme extraordinar de proaste pe care tarnul roman le apreciaza !!!
intrebarea mea e : NICI ASTA NU E BUN?

radulrd pe 31 octombrie 2011 13:56
cum pot vedea si eu filmu
Krystyne pe 19 Septembrie 2010 12:15
Foarte bun filmul si personajul principal de asemenea.Vin Diesel
vindiesel pe 27 Noiembrie 2009 20:18
super tare...mie mi-a placut...de fapt vin diesel mi se pare un actor foarte bun
alex_il_fenomeno pe 11 Septembrie 2010 21:20
superb !!
acesta este cuvantul care il defineste cel mai bine ! pana sa il vad , credeam ca nu este decat vreun film de duzina , dar a fost cu adevarat spectaculos !
Chelbos pe 05 Septembrie 2012 01:47
film foarte bun. de mult timp nu am mai vazut unul. e a dua oara cand il vad si mi se pare mai bun acum decat cand a aparut. e posibil datorita abundentei de filme proaste din ultimii ani!
Pavel.F pe 19 Iulie 2012 17:44
Vorador pe 08 Septembrie 2011 23:48
Not Vin's Greatest Movie
Un film cu un scenariu subtire tipic altor filme de acest gen.Un grup de mafioti ii omoara sotia lui Vin Diesel iar acesta cauta sa se razbune.
qqq pe 23 Martie 2006 10:07
Rambo-ul nostru contemporan face inca un jeg de film,ca de altfel aproape toate celelalte filme ale sale.Plictisitor,repetitiv,previzibil,jenant de ieftin.Mai bine culcati-va.
GreenWeed pe 02 Septembrie 2012 15:27
Da .. e un film bun .. o poveste reusita .. .. recomand
CoCo_XPS pe 06 Octombrie 2010 22:39
super tare filmul... toate filmele cu vin diesel sunt bune...
george10000 pe 08 Noiembrie 2009 00:25
un film foarte bun ....................................................................
deea9595 pe 07 Octombrie 2010 16:56
n-a fost cine stie ce...
doar un alt film in care baiatul bun iese invingator sau in viata din TOATE luptele:(
Vin Diesel e singurul care mai ridica, calitatea filmului

Chelbos pe 5 septembrie 2012 01:45
are si putina drama filmul. nu e numai ce spui
Matrix pe 13 Ianuarie 2004 19:15
Plictisitor.
Un film pe care il uiti imediat dupa ce s-a terminat.

cataradu pe 6 aprilie 2010 14:44
nu e chiar plictisitor, iti da senzatia ca ai mai vazut ceva asemanator, dar cu alti actori
cezarika21 pe 26 Martie 2015 07:16
Un film pe care-l uiţi uşor
Subiect tipic filmelor americane cu agenţi antidrog care luptă cu traficanţii, transformând războiul împotriva cartelurilor într-unul personal. Acţiunea este incoerentă şi plină de clişee, iar interpretările sunt parţial slabe, existând prea puţine momente reuşite. Încercând să fac un rezumat după sfârşitul vizionării filmului, mi-am dat seama că nu am reţinut mai nimic din el: o grămadă de împuşcături, ceva dialoguri şmechereşti şi un Vin Diesel furios ca de obicei. Cam puţin.
enghin pe 08 Septembrie 2011 18:19
sunt tare curios cum un film care dureaza 109 min incepe la ora 20:30 si se terina la ora 22:30 cu tot cu pauzele de publicitate care sunt interminabile ? singura explicarie logica pe care am gasit-o este ca taiati din film (si nu numai din acesta) ca la abator ! este sau nu este asa ?
Chelbos pe 5 septembrie 2012 11:26
asa e. marlanii de la tv mai taie unele scena. chiar am observat asta.
BaetuAndrei pe 07 Octombrie 2010 08:26
subiect slăbuț, expirat de acum (sau poate mai de demult), singura faza care mi-a plăcut mult a fost la final, in cimitir. imi place că la americani au cimitirile cu stradă si poti intra cu masina ... sunt asezate ordonat mormintele... zici că le pun la linie... sună morbid, dar... papa
Vegetarian pe 06 Decembrie 2012 13:07
Femei albe - dezavantaje - solutii ( lista cu filme de aici ) = Un grup de mafioti omoara sotia ( Stacy ) a unui politist antidrog ( Vetter ) , iar acesta se apuca de pedepsit vinovatii = Diablo , Lucero etc , depasind limita legala si riscand sa-si strice relatiile cu sectia de politie pe care a servit-o toata viata . =
CANTALUP pe 7 decembrie 2012 18:10
Intotdeauna a fost mai ieftin sa previ decat repari . Cine ajunge sa se vaite , sa fie nemultumit , inseamna ca sa zgarcit sau a gresit undeva . Desteptul învata din greselile altora , iar prostul nici macar din greselile lui . Din pacate cei care nu se numara printre aceia care au patit asa ceva , sau nu cunosc macar pe cineva care a patit asa ceva , deobicei nu vor sa asculte de sfaturile nimanui , si ajung sa invate pe propria socoteale ! Se numeste taxa pe prostie . Cine nu primeste sfat , nu merita sa fie ajutat ! Intotdeauna a fost mai ieftin sa previ decat repari .
xerses pe 08 Septembrie 2011 22:38
Un film bun, pe care l-am vazut de doua ori si in care Vin Diesel este grozav.
Narcis pe 22 Martie 2004 08:24
Un film de actiune ca si toate celelate in care Bruce Lee ii bate pe toti. Exceptie face unele faze in care duritatea lui Vin Diesel face putin ca filmul sa nu fie o catastrofa.
Chelbos pe 2 septembrie 2012 02:06
:))
Deceoare pe 03 Ianuarie 2024 21:22
În toate filmele cu împușcături eroul principal este sub vrajă și ocolit de gloanțe. Sunt jocurile acelea din copilărie "dea Hoții și vardiștii". Toată lumea se împușcă dar nu moare nimeni. "Hai mă ești mort, te-am împușcat"."Nu vreau să mor!".
user-5e3e92f1c0e2d pe 10 August 2022 21:26
blackmore esti un gunoi nenorocit..esti cosmin 742000 una si aceeiasi pizda proasta , hater obosit !! sa iti fut femeia in gaoz mha boule, lache flaushat
forever_young_ pe 01 Iulie 2020 22:02
BUNICEL !
Un film bunicel la vremea lui ....acum pare destul de " batran " , vin diesel ramane no.1
blackmore pe 17 Februarie 2020 01:13
O mizerie ca orice film in care joaca forma de viata Vin Diesel
danut_iulian pe 14 Noiembrie 2017 21:23
Un film bun actiune aeste buna dar drama nu stiu de unde vine.
Mitza_MvP pe 19 Octombrie 2016 21:34
Wow ce film!!Un Vin Diesel dezlantuit si fara control,super motivat....super actiune
claudiu-daniel-lugoj pe 27 Mai 2016 22:48
Un film de actiune foarte reusit care merita vazut.Nu se exagereaza ca in alte filme deci este cat se poate de ralist.Un film ce al recomand.
CataUK pe 24 Septembrie 2013 23:39
il vazusem a doua oara si abia dupa doua minute de la terminarea filmului mi-am dat seama ca-l revazusem
radu3455 pe 22 Decembrie 2012 10:23
un film foarte bun,intersant unde Vin Diesel face un rol foarte bun
cosmin_kedii pe 07 Februarie 2013 13:26
Vin Diesel Se dovedește că el este mai mult decât un star de acțiune Larenz Tate este teriffic. Povestea e nituita cu actiune exploziva si suspans