Păreri A Good Day to Die Hard

(2013)

Și mai greu de ucis

hannibal1948 pe 18 Februarie 2013 21:41
Epic fail
Acum l-am privit la cinema, sincer este un esec dezastros pentru cei care au contribuit la realizarea acestui film tipic us fucking action .. actiune de cea mai proasta calitate fara nici o logica un ''fail''...........
lucimct pe 24 februarie 2013 23:36
subscriu, mare pierdere de timp si bani, o si mai mare pierdere de bani din partea producatorilor, mai bine donau banii aia pt o cauza nobila!
zeno.marin pe 9 martie 2013 00:11
Sub-subscriu... N-am dat bani pe bilet, pentru ca am "gustat" din el online (cam 30 minute spre marea mea rusine si ciuda). Mi-a stat in gat si inca mai sufar de indigestie....
zeno.marin pe 08 Martie 2013 13:56
Intre lamentabil si dezolant
Ce mai, asa se intampla cand nu stii cand sa te opresti... Eram convins ca va fi prost dar nu ca va fi... atat de prost! Daca primele doua din celebra serie (sau franciza cum e la moda sa le spui) au fost filme de actiune de colectie pentru iubitorii genului, avand chiar tot ce le trebuie pentru un cult movie - scenariu interesant, originalitate, spectaculozitate - aici este exact pe dos. Scenariul nu e nici macar simplist, ci idiot de-a binelea, oferind doar un pretext cliseistic imbecil pentru un lant monoton, neverosimil si interminabil de distrugeri si filmari cu incetinitorul. Efectele "speciale" aproape ca se suprapun, sunt supraincarcate si aproape hipnotice, in sensul ca pur si simplu adormi pe zgomot de moloz, masini storcosite spectaculos si bineinteles miliarde de gloante. Pe scurt o harmalaie fara noima si pic de fantezie, trasa de par de la inceput pana la sfarsit. Cu sau… citeşte
VIBERS pe 4 aprilie 2013 17:28
Un film absolut catastrofal, o mizerie ordinara.Am impresia ca regizorii astia isi bat joc de noi.
Remus999 pe 11 Septembrie 2011 19:49
Eu sunt un mare fan Die Hard si cred ca va fi mai bun decat al 4 lea dar mai slab decat 1
Elektro_Marian pe 3 februarie 2013 13:44
pot spune ca o sa fie mai bun ca prima parte... ;) ma refer la scenele de lupta si o alta tehnologia ca precedentele..... dar si cu aceasta tehnologie care le lasa pe precedentele in urma... subiectu cred ca va fi unic..pt ca in lupta se alatura baiatu lui...acum sa vedem ce si cum.... ;) mare fan si cred ca indiferent cu ar fi filmat fara Bruce Willis nu ar avea farmec....prost sau nu actoru in sine face filmu bun de urmarit ;)
zenmaister pe 26 mai 2013 16:56
verdict : ...MEH!
Gebeleizis pe 18 Februarie 2013 22:22
Catastrofă!
Am fost azi și l-am privit la cinema. Ce pot să spun? 1. Am vrut să ies după din sală după cam 45 de minute, ori mi s-a ridicat tensiunea că am dat bani pentru un asemenea rahat; 2. filmul este unul tipic pentru anii 80 si 90 - genul Chuck Norris/Steven Seagal movie, unde un singur erou ( în cazul de față, 2 - tată și fiu) omoară singur sute de inamici și nu este nici măcar rănit; 3. față de al 4-lea film din franchiza Die Hard, partea 5-a este o mare rușine!; 4. nu recomand nimănui să privească acest film la cinema, ori va da banii degeaba. Nota 2.5/10 din partea mea (un mic plus pentru efecte speciale).
zeno.marin pe 9 martie 2013 00:14
Salutare! 100% corect. Doar ca nota mi se pare prea generoasa... Am cerut in repetate randuri sa se introduca posibilitatea de a acorda note negative... Nici pana in ziua de azi nu s-a intamplat asta. Poate un asemenea film ii va convinge pe cei de la Cinemagia despre necesitatea unei asemenea optiuni.
Gebeleizis pe 9 martie 2013 01:08
Am dat nota 3 pentru că mi-au plăcut un pic câteva dintre efectele speciale. Și începutul (primele 12-15 min) a fost decent. Dar după aia a urmat dezastrul.
marillion pe 15 Mai 2013 09:52
Un film dezamăgitor al unui cârpaci cu pretenţii de regizor, A Good Day to Die Hard, bomboana de pe coliva unei celebre francize, îi provoacă spectatorului o senzaţie acută de inutilitate, câştigând cu brio concursul "Cele mai multe maşini distruse într-un lung metraj". Probabil că îşi va recupera banii cu ajutorul spectatorilor juvenili, naivi sau oligofreni, încântaţi doar de explozii şi împuşcături.
Ca un plus al acestui film este de notat prezenţa lui Sebastian Koch, actorul din splendidul Das Leben der Anderen, iar încă un minus, inexpresivul actor Jai Courtney, un Gary Daniels al zilelor noastre.

kemrayz pe 20 Februarie 2013 18:57
Recenzie
Daca punem la socoteala RED (Greu de pensionat) A Good Day to Die Hard
(Si mai greu de ucis) ar fi al 6-lea film din serie. Nu ma plang dar istoria ne arata ca dupa a 3-a sau a 4-a parte dintr-o serie tinde sa fie.. prost. Cel mai probabil facut pentru bani.
De obicei evit sa urmaresc filme bazate doar pe actiune intr-un cinema
pentru un simplu motiv: impuscaturile. Nu sunt o p**da pornita impotriva
violentei si ca orice persoana imi place bass-ul da mai da-l in p**a mea
ca dupa o scena cu impuscaturi am avut in cap bam bam bam tot filmul.
In prima parte a filmului am crezut ca urmaresc Bad Boys; ii mai stiti
pe baietii aia care distrugeau tot cand plecau in misiuni. Ei bine in acest Die Hard
Will Smith este Brucee willis care impreuna fisu' s-alearga prin mama Rusia ca in GTA. Daca ati vazut filmul poate ma luminati si pe mine care… citeşte

EMIEMI pe 10 septembrie 2016 12:36
Nu esti, dar esti o p***a pr.oasta care a scris tot comentariul cu p**a in gura. PS : ca sa eviti pe viitor bam bam-ul uita-te pe disney channel...
Pitbull pe 13 Februarie 2013 23:40
De văzut... ce n-aţi văzut
"A Good Day to Die Hard" - Djumbicks Show
De văzut... ce n-aţi văzut

Au ajuns Dai Harzii - aka Greu de ucişii - la cinci. Primele două "Die Hard" (1988 - John McTiernan) şi "Die Hard: 2" 1990 - Reny Harlin) fuseseră destul de rotunde, egale cu ele însele. Pe urmă, "Die Hard: With a Vengeance" (1995 - din nou John McTiernan), a propus exact în mijloc o întorsătură care propulsa povestea pe o cu totul altă direcţie, scoţând-o din liniaritate. Ceva asemănător (dar şi mai complex), se întâmpla în "Live Free or Die Hard" (2007 - Len Wiseman). Pentru ca acum, să se crape de "O zi bună ca să mori greu" (adică "Şi mai greu de ucis" - echivalare destul de inspirată pentru "A Good Day to Die Hard", care luat ad litteram s-ar fi potrivit neam... deşi traducerea dialogurilor conţine cel puţin o gugumănie, când subtitrează că Frank Sinatra era… citeşte

wildinthecountry pe 14 februarie 2013 09:30
Il vad pe seara
cotzofica pe 22 mai 2013 23:02
Să înţeleg să review-ul tău e pozitiv? Sincer, în opinia ta, filmul e mai degrabă bun sau rău?
dornie pe 26 Noiembrie 2010 10:48
astept
sper să fie la fel de bun ca şi precedentele, eu cel puţin sunt fan
SlimShady pe 29 ianuarie 2011 16:29
si atunci de ce i-ai dat nota, cand nici nu a aparut?
tanase_alexandru pe 18 septembrie 2014 14:04
Mare scofala sunt o gramada de oameni care din motive "tehnice" nu pot sa mearga la un cinema si isi adapteaza resursele la situatia lor ,practic le iau de pe torent si se uita la ele cu o galeata de popcorn .Poate este o crima poate nu dar cum la noi nu sa bagat A.C.T.A inca merge smecheria(si sper sa nu se bage si la noi) este putin nedrept dar sa fim seriosi castiga atatia bani pe un film ca pot cumpara oraselul in care locuiesc deci ma bucur ca se poate si asa sa te uiti la un film(nu zic ca este corect pana la urma este muca lor). Si lasand asta laoparte mie miau placut celelante filme ce pot sa spun nu sunt un om prea cult sau se poate spune ca sunt un cinefil slab ma uit aproape la orice ii dau nota 8.
Macabru pe 07 Februarie 2013 17:28
Mie unul mi se pare ca deja o lungesc prea mult cu aceasta serie. Primele au fost foarte tari, dar a inceput sa scartzaie grav la ultima parte.Nu prea ii vad rostul altei continuari. Deja ar trebui sa se numeasca "Imposibil de ucis". Nu are rost sa strici niste filme vechi, foarte bune, cu niste "incercari" penibile de a continua seria.
Dacianus pe 20 Februarie 2013 18:24
Cel mai slab film din serie. Plictisitor, iritant, fara sa iti lase nicio sansa sa te implici emotional, cu locuri si nationalitati falsificate grosolan si cu dialoguri ce frizeaza imbecilitatea. Totusi scenele de lupta, in continuare, sunt foarte bine realizate.
zeno.marin pe 9 martie 2013 00:06
I can only agree to that... De departe cel mai slab film al seriei.
flamura pe 16 Februarie 2013 02:16
distrugem Moscova
Excelent film,iar cascadoriile sunt fara greseala,subiectul are sens,iar efectul sonor este devastator de bun daca pot spune asa...incercati sa vedeti filmul stand pe centru....l-am vazut la Cinema Pro dar e un film pe care imi vine sa-l mai vad odata! Nu inteleg de ce imdb da nota asa slaba!
cotzofica pe 22 mai 2013 23:05
Păi ... dacă excludem efectele speciale cu ce rămânem?
DanielAnghel pe 16 Februarie 2013 00:15
Am văzut ieri avanpremiera la Cinematografia Sergiu Nicolaescu din Târgu - Jiu, şi pot să spun că a reuşit să fie la fel de bun precum celelalte filme Die Hard. Recomand !
blackheart4you pe 28 mai 2013 10:40
La fel de bun?Cred ca glumesti.
The_Expendable pe 11 Februarie 2013 14:48
Die Hard Fan
Si Die Hard 4 a fost un film bun de actiune , cred ca si ultima parte va fi cel putin la fel de bun ca D.H.4
Indru pe 12 februarie 2013 01:12
Man, cum naiba postati? Mie mi-a disparut casuta aia in care sa postez, nu pot da decat reply-uri. :( Am intrebat pe forum dar nu raspunde nici dracu, stau de vreo luna cu threadul gol.
The_Expendable pe 15 februarie 2013 22:17
Acuma am venit de la cinema , filmul a fost foarte bun dupa parerea mea , multa actiune , chiar si comedie , mi-a placut foarte mult !!!
AnghelDaniel pe 16 Februarie 2013 00:11
cosmin_kedii pe 17 Februarie 2013 17:18
explozii, Impuscaturi, urmăriri de mașini teroare și umor, m-am bucurat de fiecare clipă din film
Marea acțiune non-stop. Jai Courtney este foarte bun și Bruce Willis este încă mare. Trebuie să vezi filmul

OneManShow pe 21 aprilie 2013 20:58
A fost Bruce "mic" ?
vladimir84 pe 22 Iulie 2013 22:08
Au ajuns la un nivel de suprasaturatie in care efectele speciale nu reusesc sa umple toate golurile din desfasurarea actiunii. Puteau sa se opreasca cu Die Hard 4, dar deja au hotarat sa faca si Die Hardest in 2015. Sa traim pana-atunci.
dido pe 20 Mai 2013 05:10
Slab film!!!
Eram si sunt fan seria Die Hard dar dupa acest ultim Die Hard...nu stiu ce sa mai zic...este atat de neverosimil si de prost insailat incat dupa ceva timp si multe masini distruse absolut inutil neuronul pleaca de unul singur sa se plimbe in alta parte...Imaginile sunt foarte spectaculoase,replicile cat de cat inteligente desi se bate moneda pe relatia tata fiu cam artificial dar per total atatea gloante si explozii ajung sa te lase rece si efectiv sa adormi...Bafta...
Irinel28 pe 24 Martie 2013 19:33
neinteresant
Pierdere de timp, in acest film Bruce ori a fost fortat sa joace ori e prea batran pt asfel de gen...totusi filmul a fost dupa paraea mea ...o mare pierdere de timp.
MihaiBarboi pe 16 Februarie 2013 14:43
IMHO :D
IMHO :
Directorul/scenaristii au preferat scene cu "oameni" cu temperamentul contemporan;
in rolul negativ fiind Komarov (Sebastian Koch) care pare la inceput bun, emotiv, prizonier politic, un comunist pocait - dar care isi da arama pe fata la final. Un drac care se preface a fi "inger bun" - ipocrit.
Filmul e un fel de antidot impotriva prefacatoriei si trateaza doua perspective: cea a parintelui (John McClane) care are grija sa isi invete copiii sa fie corecti, morali - si cea a parintelui (Komarov) care isi implica copilul in tot felul de fapte imorale, care au ca ultim scop doar bani multi si placeri - sau cum zice romanul "o viata fara Dumnezeu".
Sa nu uit si de copii : Jack McClane cam suparat pe tatal lui (ceva specific varstei); Irina implicata alaturi de tatal ei, jucand teatru si profitand de slabiciunile "victimelor" sale...
La capitolul efecte… citeşte

Kar8on pe 21 Mai 2013 11:27
Foarte slab, pierdere de timp! Replici slabe si rupte de context, Bruce Willis parea in alt film!
VIBERS pe 20 Mai 2013 12:06
A good day to see a very bad movie
Mai prost de atat nu se putea realiza aceasta mizerie.
ionutzalyn pe 17 Ianuarie 2013 20:19
arata bine dar sa speram ca nu va fi la fel de slab ca 4
krystyanalex pe 16 februarie 2013 11:55
ti se pare tie k seria 4 a fost slab te inseli a fost chiar prea smecher
zeno.marin pe 9 martie 2013 00:08
De ce ti-e frica nu scapi... nicolas84 are dreptate.
Remus99 pe 27 Noiembrie 2011 13:09
Fan
Sunt un mare fan a lui Bruce Willis si mai ales a filmului Die Hard care abia astept sa apara si cred ca o sa fie mai bun decat precedentele .
tuiila pe 17 Februarie 2013 07:09
Slab
Aseara am fost la ultimul ''Die Hard'' si vreau sa zic ca nu m-a dat pe spate cu nimic.Scenariul prea slab si puieril facut.Die Hard 4 e cu mult mai bun decat 5.Bruce tati pune frana si las-o balta.Ajungeee!!
TitoJacksana pe 03 Iulie 2023 07:54
Cel mai slab din serie, punct. 4/10. Opriti-va la Die Hard 4.
contas pe 21 Ianuarie 2022 22:54
Sincer slab! După mine (nu sunt un mare cinefil) dezamăgitor din toate punctele de vedere. Trag cam prea mult de serie, o duc în derizoriu.
regizorul pe 08 Iunie 2013 18:05
merita vazut cel putin odata
filmul este bun nu pot sa il consider o pierere de timp asa cum lau defint alti .da cum stiti voi bun nu inseamna capodopera .daca nu aveti ce face si doriti sa vedeti un film de actiune cu urmariri explozi inpuscaturi rapiri si rasturnari de situati 'a good day to die hard 'o sa va capteze .filmul nu prea este foarte fidel serilor anterioare .
Dragos.87 pe 09 Mai 2017 19:11
Am ramas usor dezamagit de acest film.Scenariul este foarte slab iar scenele sunt foarte mult trase de par.Actiunea mi-a placut in rest o mare dezamagire!
andystarx pe 22 Decembrie 2015 21:37
Fara discutie ca nu trebuia sa mai continue cu inca o parte,si am auzit ca va mai fi una in 2017! Slab rau,unul din cele mai slabe filme de actiune vazute,pacat !MUlte exagerari,unul din cele mai slabe filme ale lui WiIlis !
lolozilla pe 26 Iulie 2015 00:42
I-am dat 7 pentru ceea ce este, un blockbuster distractiv, plin de actiune, foarte antrenant (n-ai timp sa clipesti) si cu ceva umor. Da, nu e un film inteligent, nu cauta sa fie, se ia ca atare (ca si Live Free or Die Hard), iar bugetul isi spune cuvantul, nu e o realizare low-budget. Nota mica de pe imdb e data probabil de dezamagirile fanilor vechi cu idei vechi, altfel s-ar duce pe la un 6.7, o nota decenta pentru un film reusit chiar daca nu are un plot de Oscar.
XShadowX pe 27 Martie 2015 14:34
nu la fel de bun ca celelalte parti....
Lui John Moore nu prea i-a iesit acest film asa cum spera el , actiunea e buna , cascadorii sunt , efecte speciale sunt , John McClane este prezent si in nota lui obisnuita dar povestea , scenariul este groaznic iar fiul lui John ... nu am cuvinte .... Va recomand acest film o data de curiozitate pentru ca nu va vine sa credeti cat de prost poate fi un film cu Bruce Willis ;)
iulian94 pe 15 Martie 2014 18:31
Un film de actiune cu actiune si atat....ee si glumele cu care Bruce Willis ne-a obisnuit deja, in rest nimic special n-are filmul asta doar impuscaturi si zgomot.
BETRulleR pe 06 Noiembrie 2013 00:19
NOTA 2 (DOI)
Die Hard 5, este de fapt mort de moarte naturala. Doar producatorii, scenaristii si actorii nu vor sa recunoasca. Da' pute ingrozitor. Gretos. Mai bine lipsa! Pacat, pacat, de banii ce i-am dat! (nu e corect gramatical, dar e o licenta poetica, asa ca e permis). Poc!
carcotas6 pe 18 August 2013 01:03
o porcarie de film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
in 2015 apare Die Hardest BRUCE o sa joace in baston si tot o sa salveze lumea :))))
cris_strike pe 06 Iulie 2013 18:08
am inceput sa ma plictisesc de acest film cate parti mai apare dar ce dracu este actorul asta de mu moare odata in aceste filme greu de ucis este cumva van dame aiurea...
mirco2000 pe 26 Iunie 2013 00:48
Se potriveste filmelor de actiune ce ies de la Hollywood in ultima vreme. Scenariu facut in 2 zile cu scene de actiune nenumarate, dialog foarte slab ( trebuie sa recunosc ca I'm On Vacation mi-a scos un zambet, dar numai odata) si un actor de prima mana. Singurul plus al filmului a fost celebra replica care mi-a fost dor sa o aud si o stiti si voi care.
Odata cu acest film , a murit franciza Die Hard. Live Free or Die Hard, cu toate minusurile lui, o mai tinea in viata. Prefer sa-l tin minte pe John McClane din primele 3 filme.

moloce pe 11 Iunie 2013 15:16
Prost de tot.
Nu stiu daca se putea si mai prost,in afara de imagini si cascadorii nimic nu iese in evidenta.
AndreBlack pe 18 Mai 2013 00:03
A Good Day To Die Hard
Un film cu actiune 100% . Pe langa actiune mi-a placut si prestarea actorilor Bruce Willis (din nou face un rol memorabil si in a cincea parte) si Jai Courtney cat si locul actiunii : Cernobal . Este un film exploziv in care adrenalina si suspansul prinde cote maxime . Merita vazut !
scubisnacs pe 14 Martie 2013 15:16
mda...
Se vede ca a imbatranit "Brusc Wili", nu mai joaca cu aceiasi convingere.. Bunicel filmul, dar nu destul sa il revad.
Bayard pe 26 Mai 2013 19:16
Nu pot exprima cat de mult m-a dezamagit filmul asta!! Ce face un film Die Hard?? John McClane si un inamic/hot carismatic si din pacate nu avem asa ceva.... Toate filmele din serie au o surpriza in a doua parte a filmului, dar in cazul asta e legata de cine este adversarul, ceea ce este o decizie total neinspirata. In plus, Bruce Willis joaca la fel ca in toate ultimele lui filme, super super plictisit. Nu are nicio legatura cu personajul din primele filme.... cred ca seamana mai mult cu cel din The Sixth Sense. Asa ca fara John McClane cu ce ramanem??? niste explozii, un elicopter misto rusesc si cam atat. Dialogul este ingrozitor, plictisitor, la fel ca si baiatul Jack. Sper sa fie ultimul film din seria asta, care din punctul meu de vedere are doar 3 filme.
tony_mondyalu pe 22 Mai 2013 03:58
un film de actiune destul de bun in care Bruce Willis ne arata ca in ciuda varstei sale inca stie sa joace foarte bine in asemenea filme, pot spune ca singurul lucru care nu mi-a placut a fost faza de la pripiyat unde toti purtau costume speciale anti-radiatie numai jack si john nu aveau nevoie de asa ceva...putin tipic american, in rest e un film foarte bun cu foarte multa actiune, merita vazut
Get0dac pe 19 Mai 2013 23:03
Domnilor....bineinteles..si Doamnelor...... E ,,Greu de ucis''...ce draq....intelegeti..? Tras de par la infinit....propaganda americana, angro'......DAR TOTUSI BUN. Actiune...gloante...batai...umor... Lasati logica si creierul deoparte cand vizionati genul asta de filme. Vizionare placuta.
radu3455 pe 17 Mai 2013 15:09
de departe cel mai slab din serie,inceputul e destul de bun dar ce urmeaza e dezastru,plictiseala maxima nota 4
legolas05 pe 15 Mai 2013 14:22
Inafara de efecte speciale filmul este praf,cel mai slab din serie,mai degraba faceam altceva cu cele aproape 2 ore decat sa ma uit,bine macar ca nu am fost la cinema ca dadeam banii aiurea.
sabinalin pe 10 Mai 2013 22:07
Predare de stafeta?
Au trecut 25 de ani. Dumnezeule mare, un sfert de veac, oare unde s-a dus? Bruce si-a pierdut de tot podoaba capilara dar in filmul de actiune pentru care va ramane in istoria cinematografului e la fel de verde: rupe tot. De asta data la Moscova pentru ca au trecut mai bine de 20 de ani de cand s-a terminat Razboiul Rece dar rusii si americanii continua sa se aiba de-a soarecele cu pisica. Ar fi fost un film de serie B daca n-ar fi fost cel care e oricand gata de a salva lumea, a se vedea "Armageddon". Predare de stafeta? Mai bine nu pentru ca seria Die hard nu mai are nici un haz daca lipseste Bruce...
cezarica98 pe 21 Februarie 2013 21:27
prea zgomotos!
Willis, a facut istorie cu personajul John McClane, are un ghinion anume a se afla mereu in calea teroristiilor si a se lasa greu de ucis, iubit de noi cinefilii inca de la prima parte din 1988, s-a aflat in locul nepotrivit la timpul nepotrivit, cu abilitatile si atitudinea ce l-au facut de neinfrant, carisma, indemanarile si atitudinea celui care supravietuieste de fiecare data. A Good Day to Die Hard, ultima parte, McClane se confrunta cu cea mai mare provocare de pana acum, una cu ramificatii in toata lumea, caci fiul sau instrainat, Jack, care era spion, ceeia ce tatal sau nu stia, este prins in itele unei complicate povesti in care este implicat si un mafiot rus, iar tatal si fiul facand din acest punct tot posibilul pentru a-si proteja unul-altuia vietile si de a elimina pericolul, filmul are de toate, actiune, explozii, gloante pe care le intalnesti la tot pasul, o urmarire de… citeşte
wildinthecountry pe 14 Februarie 2013 23:06
x
Tocmai ce m-am intors de la cinema
Mi-a placut filmul pt ca il ador pe bruce ,sunt fan al seriei Die Hard
Actiune a fost cat cuprinde , efecte speciale la greu , desi unele exagerate dar placute ochiului
Filmul a fost numai bun de vizionat la cinema de Valentine Day
Am ales acest film sa ma incante in locul unei comedii romantice
Bruce Willis arata excelent pentru varsta lui si aici are un fiu f sexy ( conform spuselor sotiei-eu nu o pot contrazice)
Filmul e clar de vizionat pt fanii Willis, ai seriei Die Hard si nu in ultimul rand pentru amatorii de actiune pura...dinamita...
Bruce e un movie star veritabil cu multa carisma. Si ce daca a imbatranit? Si ce daca e chel? Haideti sa ne bucuram de el cat se mai afla in forma...
Nici nu mai conteaza faptul ca scenariul e subtirel si povestea lasa de dorit..let us just enjoy
Filmul nu e cel… citeşte

flamura pe 16 februarie 2013 02:20
Dar efectele sonore si cascadoriile cu masini le bate pe celelalte...
wildinthecountry pe 24 februarie 2013 14:26
2 si 4 exact 1 este unbeatable....
cap pe 23 Mai 2013 12:32
blha!!!!!.....no coment !!! hard de crezut ma bucur ca nu am fost la cinematograf sa l vad:))))))))
Sorin87 pe 21 Mai 2013 09:32
A Good Day to Die Hard este un film care l-am asteptat demult si uite ca a aparut cu foarte multa actiune cum ma asteptam sa fie.nota 10
emy_sinaia pe 27 mai 2013 00:50
Sigur ai vazut alt film !
mtraianc pe 16 Mai 2013 14:12
penibil